Serhat Ulueren: "Çok sağlam bir bilgi aldım, Galatasaray - Fenerbahçe maçı için aramış ve kendisine söylemiş"

Galatasaray - Fenerbahçe derbisi yönetecek olan Arda Kardeşler ilgili dikkat çeken bir gelişme ortaya çıktı.

Serhat Ulueren: "Çok sağlam bir bilgi aldım, Galatasaray - Fenerbahçe maçı için aramış ve kendisine söylemiş"

Telegol yorumcusu Serhat Ulueren, Galatasaray- Fenerbahçe maçı öncesi çarpıcı bir bilgiyi aktardı.

Ulueren'in açıklamaları şu şekilde:

"ARDA KARDEŞLERİ BİZZAT ARAMIŞ"

"TFF'nin içerisinden çok sağlam bir bilgi aldım. Normal şartlar altında hakem atamalarını kim açıklar, MHK Başkanı değil mi? Bizim federasyonumuzda durum tam tersi. TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi bizzat Arda Kardeşler'i aramış ve Galatasaray - Fenerbahçe maçına atandığını kendisine bildirmiş."

"O PENALTI VERİLSE LİG MART VEYA NİSAN AYINDA KOPACAKTI"

"Mehmet Büyükekşi, sanırım Arda Kardeşler'in Kadıköy'de yaptığı hatalardan ders çıkarmasını istedi. Aklıma gelen ilk pozisyon Mauro Icardi'ye verilmeyen penaltı. Erman Toroğlu, Ahmet Çakar, Fırat Aydınus ve diğer tüm majör hakem yorumcuları zaten bunun penaltı olduğunu söyledi.. Bence lige tesir eden bir karar oldu. Çünkü o penaltı verilse belki de lig şimdi değil, Mart veya Nisan ayında çoktan kopmuş olacaktı. Galatasaray da rahat bir şekilde şampiyonluğunu ilan edecekti."

"KİMSE DURSUN ÖZBEK'İ GÖNDERECEK DEĞİL"

"Galatasaray'daki başkanlık seçimi tamamen tek taraflı. Fenerbahçe'deki gibi tansiyonu yüksek bir rekabet söz konusu değil. Kimse iki sene üst üste şampiyon olmuş Dursun Özbek'i gönderecek değil. Süheyl Batum'un kazanma şansı yok denecek kadar az. Belki hatrı sayılır bir oy alır ama onun dışında rahat bir seçim olacaktır." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2024, 22:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atikoc
Atikoc - 1 ay Önce

Sayin Serhat Ulueren fb gs maci daki penalti verilseydi gs sampiyonlugunu nisanda ilan ederdi diyorsun da besiktas gs macinda cenk tosuna yapilan halil umut melerin vermedigi %100 luk penaltidan neden bahsetmiyorsun birakin bu fanatikligi objektif yorum yapin biraz

emre
emre @Atikoc - 1 ay Önce

ona %100 mü diyosun sen cidden? icardinin ayağını kırdı gez verilmedi , cenkin pozisyonda az top oynamış biri anlar cenkin kendini attığını .

Fenerli
Fenerli - 1 ay Önce

Serhat efendi gündemde kalmak için devamlı kendince senaryolar hazırlıyorsun.. peki fenerbahce aleyhine verilmeyenler..Gs..nin kac maç kırmızı kartlık hareketler..bunlarda söylesene..

GS li akil
GS li akil - 1 ay Önce

Arda Kardeşler herzaman rakip lehinde hareket eden GS düşmanı tarafgir bir hakemdir.Kadikoyde penaltı dışında M.Icardiyi imha eden ve uzun sakatlık dönemi geçirmesine yol açan bir sahsiyettir.Bu şahsiyetten tarafsız yönetim göstermesi beklenemez çünkü bu tip şahsiyetler agababalarina ve rakip ayak oyunları kliklerine asla ihanet etmezler.

Fatih
Fatih - 1 ay Önce

Serhat bey avanesi herşeyi biliyor duyuyor görüyor ama kendilerini bilmiyor.

GsLi
GsLi - 1 ay Önce

Hakemlerin kazandırdığı puanlar silinse ve eklense fener 20 puan fark yerdi aksini söyleyen karaktersiz veya futbolu takip etmiyor veya bilmiyordur