Uğur Karakullukçu: "Verilen sözler tutulursa Galatasaray'da kalabilir, ümidinin az olduğunu öğrendim"

Galatasaray'da iç ve dış transferde hareketlilik yaşanırken tartışma konusu olan transferler bulunuyor.

Uğur Karakullukçu: "Verilen sözler tutulursa Galatasaray'da kalabilir, ümidinin az olduğunu öğrendim"

Galatasaraylı yorumcu Uğur Karakullukçu, Youtube kanalında sarı kırmızıların transfere gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Karakullukçu'nun açıklamaları şu şekilde:

"VERİLEN SÖZLER TUTULURSA GALATASARAY'DA KALABİLİR"

"Emin Bayram ile konuşmadım ama onun tarafından öğrendiğim kadarıyla Emin Bayram ya Galatasaray'da süre almak istiyor ya da oynayabileceği bir yere gitmek istiyormuş. 'Ben Galatasaray'da oynamam, illa Westerlo'ya gideceğim' gibi bir tavrı yokmuş. Verilen sözler tutulursa kadroda kalabilir. Galatasaray'da gençlerin oynayabilmesine yönelik ümidinin az olduğunu öğrendim."

"ZANIOLO'YA 'NU FİYATA VERMİYORUM' DE"

"Zaniolo, daha önce en azından 5 milyon Euro üzeri kiralanmıştı. 3,5 milyon Euro para için İtalya milli takım oyuncusu kiralıyorsun. 'Bu fiyata vermiyorum' de ya, Atalanta sonra zaten sana daha iyi fiyatla ya da bonservisle yine gelir. 2 kulüp talip adama şaka gibi."

"ORTA SAHAYA ŞOV TRANSFERİ DÜŞÜNÜLÜYOR"

"Florya parası erken gelirse orta sahaya şov transferi düşünülüyor. O zaman McTominay falan zorlanacakmış, eğer yetişirse." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2024, 15:19
YORUM EKLE