Ümit Davala: "Böylesini bir daha zor görürüz ama Galatasaray'dan tek isteğim var"

Galatasaray, 24. şampiyonluğuna ulaşarak 5. yıldızı bir şampiyonluk uzakta kaldı.

Ümit Davala: "Böylesini bir daha zor görürüz ama Galatasaray'dan tek isteğim var"

Markaj Youtube kanalında Ümit Davala, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili yorumlarda bulundu.

Davala'nın açıklamaları şu şekilde:

"İNŞALLAH BİZİM REKORUMUZU KIRARLAR"

"Son sözü Galatasaray söyledi. Okan hocayı tebrik etmek istiyorum. Müthiş bir sezon çıkardı, müthiş rekorlara imza attı ve müthiş oyunlar oynattı. Böyle şampiyonluğu bir daha zor görürüz. Benim tek isteğim var, İnşallah bizim rekorumuzu kırarlar. Üst üste 3. ve 4. şampiyonluğa gitsin, böyle bitmesin."

"MERTENS'E ŞAPKA ÇIKARTILIR"

"Mertens, çok önemli bir sezon geçirdi. 9 gol, 15 asist... Geriye gelip top kapması, yardıma gelmesi, o yaşta olmasına rağmen o kadar efor sarf etmesi gerçekten şapka çıkartılacak bir durum. Hiçbir zaman yılmadı. Her şeyini vererek maçlara çıkıyor. Bu şekilde devam ederse 40-41'e kadar oynar."

"FENERBAHÇE TARAFTARI UYUTULUYOR"

"Fenerbahçe taraftarı uyutuluyor. 20 sene kendi sahalarında yenilmemesi, senelerce 6-0'ın konuşulması, şimdi de 1-0'lık galibiyet ve sahalara girmeleri… Ama kupa yok."

"KEREM AKTÜRKOĞLU, BİRAZ FAZLA ALINMIŞ OLABİLİR"

"Kerem Aktürkoğlu'nun daha çok şeyler yapabileceğini bildiğimiz için eleştiriyoruz. Bu kadar çok top kaybetmemeli, o kadar pozisyona girince daha çok gol atmalı. O da kendi kapasitesinin daha üstüne çıkabileceğini biliyor. Bizler yapıcı eleştiriler yapıyoruz ama biraz fazla alınmış olabilir." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2024, 04:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf Can
Yusuf Can - 1 ay Önce

Ali Koç, kel kızın ablasının saçıyla oynadığı gibi...!
Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.!