Ümit Özat: "Tesise sokmadan eşyalarını teslim ederler, savunulacak bir tarafı yok, insanda biraz utanma olur"

Galatasaray - Fenerbahçe derbisi öncesi Mert Hakan Yandaş, sahada oaly çıkardı.

Ümit Özat: "Tesise sokmadan eşyalarını teslim ederler, savunulacak bir tarafı yok, insanda biraz utanma olur"

BTV Youtube kanalında Ümit Özat, Fenerbahçe'da Galatasaray taraftarlarını tahrik eden Mert Hakan Yandaş ile ilgili sert eleştirilerde bulundu.

Özat'ın açıklamaları şu şekilde:

"SAVUNULACAK BİR TARAFI YOK"

"Bu tiplerin yüzünden kendi takımımızla, kendi takımımızın taraftarıyla kötü olduk. Savunulacak bir tarafı yok. Taraftar sana küfür etse bile sen kulağını kapatıp dönüp gideceksin."

"SEN CEZA SAHASINA NİYE GİDİYORSUN?"

"Sen kaleci değilsin, ceza sahasına niye gidiyorsun? Ne gerek var? Fenerbahçeli bütün oyuncular diğer sahada, Mert Hakan Yandaş diğer tarafta ceza sahasında. Sana küfür ediliyorsa bile bu her statta var. Senin seyirciyle ne işin var?"

"AZİZ YILDIRIM GELİRSE TESİSE SOKMAZLAR"

"Aziz Yıldırım gelirse Mert Hakan Yandaş'ın eşyalarını tesisin dışına bırakırlar, içeri sokmadan teslim ederler. Bu kadar olmaz. Sen koca camiaya zarar veriyorsun. 4 senedir hiçbir şey vermedin, hep bu takımdan aldın, hala alıyorsun. İnsanda biraz utanma, sıkılma olur." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2024, 02:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Kurt
Mehmet Kurt - 1 ay Önce

Bir galatasaraylı olarak senden gurur duyuyorum ümit kardeşim gerçekten deli kanlısın bu tip oyuncuları alanda suç

Ömer Suat Menali
Ömer Suat Menali - 4 hafta Önce

Florya da provokasyon, stadjda provokasyon, amigo bir başkan... GS ın sinir uçlarıyla oynayıp 10 kişiyle maç böyle kazanılır diyorlar .. Konya'ya 1 puan yetiyor al gülüm ver gülüm yaparlarsa sen o zaman gör yaygarayı....