Yakup Çınar: "Galatasaray prensipte anlaştı, şu andaki en sıcak transfer"

Galatasaray'da yeni sezon hazırlıkları devam ederken kadro planlaması çalışmaları da yapılıyor.

Yakup Çınar: "Galatasaray prensipte anlaştı, şu andaki en sıcak transfer"

Galatasaray muhabiri Yakup Çınar, Yeni Açık Youtube kanalında Galatasaray'ın transfer gündemiyle ilgili bilgiler aktardı.

Çınar'ın açıklamaları şu şekilde:

"OĞUZ AYDIN İÇİN PRENSİPTE ANLAŞILDI"

"Galatasaray'da en sıcak konu Oğuz Aydın. Galatasaray hem Alanyaspor hem de futbolcu ile prensipte anlaştı."

"ASIL HEDEF ADI SIR GİBİ SAKLANAN BİR OYUNCU"

"Galatasaray'da Pierre-Emile Højbjerg listede ama asıl hedef adı sır gibi saklanan, çok daha üst seviye isim. Orta saha ve sağ beke en az 25 milyon Euro bütçe ayrıldı. İsterlerse bugün, yarın transferler olur ama biraz daha zor hedefler ilk olarak hedefleniyor."

"DOUE'DE BİTMİŞ BİR ŞEY YOK, HEDEF BISSAKA"

"Guela Doue ile görüşülüyor ama bitmiş bir durum yok. Asıl hedef Wan-Bissaka. Şu an Doue'den daha önde. Doue'de de pazarlıklar arka planda devam ediyor. İlk kampa sağ bek yetişmez ama ikinci yurt dışı kampına hem 2 hem de 8 numara yetişecek."

"TETE'NİN KALMA İHTİMALİ YÜZDE 1"

"Wilfried Zaha ve Hakim Ziyech'e teklifler gelirse görüşülecek ama kampa ilk günden gelmeleri ve daha fazla aidiyet göstermeleri bu kararı da rafa kaldırabilir. Tete'de ise durum farklı. Onun takımda kalma ihtimalini %1 olarak görüyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2024, 21:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
S.horuz
S.horuz - 4 gün Önce

Dünkü hazırlık maçında gördük defans çok kötüydü Galatasaray hala kontra yiyor zaha sağ kanatta bencilliği devam ediyor batshuayi kendine gelen topu direk kaleye vuruyor nerde kerem ikardi barış üçlüsü yenilerin 11 e girmesi çok zor

Ayhan şakir
Ayhan şakir - 3 gün Önce

Dubois halil zaha bunların nesini demiyorsun hoca adamı çıldırtma