Yılmaz Vural: "Ölene kadar Galatasaray’ın hocası olabilir"

Deneyimli teknik direktör Yılmaz Vural, Skorer TV'nin sevilen programı Ceza Sahası'na konuk oldu.

Yılmaz Vural: "Ölene kadar Galatasaray’ın hocası olabilir"

Serdar Sarıdağ ve Nergis Aşkın'ın sorularını içtenlikle cevaplayan Yılmaz Vural, Fatih Terim'in Galatasaray 'dan ayrılık sürecini değerlendirdi. 

Vural'ın açıklamaları şu şekilde:

"ÖLENE KADAR"

Burak Elmas ve idarecilerinin Fatih Terim'le yollarını ayırmasını hata olarak değerlendiren Yılmaz Vural, "Fatih Terim, Allah ömür versin ölene kadar Galatasaray’ın hocası kalabilir. Kim böyle bir başarıya sahip?"

"FATİH HOCA, SÜREKLİ SÖYLEDİ"

"Geçen sene Fatih hocaya nasıl bir imkan sundunuz ki ondan ne beklediniz? Gençleşti takım, ekonomiye göre takım kuruldu. Fatih hoca da başından beri bunu sürekli telaffuz etti. 'Beklenen başarıyı getiremeyebiliriz, bize bu çocuklarla zaman lazım'  diye söyledi" diye konuştu.

"HEP SEN Mİ ŞAMPİYON OLACAKSIN?"

Fatih Terim'in ayrılık sürecini Sergen Yalçın'ın Beşiktaş 'a vedasıyla benzeten Yılmaz Vural, "İşler ters gidince taraftardan bir bağırtı geldi mi? Gelmedi. Orada bilemiyorum, ne oldu. Sergen Yalçın gittikten sonra yine Sergen Yalçın diye bağırdılar. Camiaların benimsediği antrenörlere böyle sabırsız davranmanın anlamı yok. Bırak bir süre de başarısız olsun. Hep sen mi şampiyon olacaksın?" şeklinde konuştu.

Kaynak: Skorer

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2022, 22:07
YORUM EKLE