Ali Ece: "Galatasaray alınabilecek en iyi oyuncuyu aldı, ligde ve Avrupa'da başarılı olacaklar"

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Michy Batshuayi'nin ardından gelecek ikinci transfer bekleniyor.

Ali Ece: "Galatasaray alınabilecek en iyi oyuncuyu aldı, ligde ve Avrupa'da başarılı olacaklar"

Vole yorumcusu Ali Ece, Galatasaray'ın transfer gündemini değerlendirdi.

Ece'nin açıklamaları şu şekilde:

"GALATASARAY, NOKTA ATIŞI BİR TRANSFER YAPTI"

"Guela Doue gerçekten başarılı bir futbolcu olacak. Rennes'in hep atletik ve hızlı oyuncuları var. Bu adamda bu özellikler mevcut. Galatasaray'ın hücumda işini kolaylaştıracak. Sacha Boey'e göre hücum yönü daha iyi. Sacha Boey ilk geldiğinde ne yaptığını bilmiyordu. Guela Doue biraz daha akıllı işler yapıyor, son pasları ve son vuruşları daha iyi. İyi oyuncu, nokta atışı transfer."

"TRANSFERLERİN YÜZDE 80'İ TUTUYOR"

"Galatasaray scout ekibini gerçekten tebrik ediyorum. Son yıllarda yaptırdıkları transferlerin yüzde 80'i tutuyor. Bence Guela Doue de onlardan birisi olacak. Tıpkı Sacha Boey'de başarılı oldukları gibi."

"ALINABİLECEK EN İYİ OYUNCUYU ALDILAR"

"Galatasaray, geçen sene patır patır transfer yaptı da ne oldu? Zaten yarısını almasa yine şampiyon olacaktı. Yönetim bu kez doğru yapıyor. Ayaklar yere sağlam basıyor. Michy Batshuayi geldi. Kötü bir tercih değil. O maliyete alınabilecek en iyi oyuncuyu aldılar. 2-3 tane nokta atışı hamleyle Süper Lig'de ve Avrupa'da başarılı olacaklarını düşünüyorum. Bir de kiralıklardan gelenler de var." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2024, 21:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim
İbrahim - 4 gün Önce

Bu sezon ikincilik yarışı çok çetin geçecek, fener, Beşiktaş, trabzon arasında

Ahmettopal
Ahmettopal - 4 gün Önce

Galatasaray geçen sezon transferleri ya sakatti ya formsuz yada kilolu.ama transferler yapıldığında hiç bir spor yazarı begenmemezlik etmedi..o futbolcularını takımda görmek istemiyecek hoca da yoktu.ama olmadı.ziyec tete zaha endombele bunlar büyük transfer paraları girmiş insanlar kim hayır diyebilirdiki