Bakambu, resmen Real Betis'te! Müthiş anlaşma açıklandı!

Galatasaray, Cedric Bakambu'nun Real Betis'e transfer olduğunu duyurdu.

Bakambu, resmen Real Betis'te! Müthiş anlaşma açıklandı!

Cedric Bakambu'nun Galatasaray macerası kısa sürdü. Sarı Kırmızılıların sezon başında Transfer ettiği Bakambu, Real Betis'e imza attı. Galatasaray transferi gece geç saatlerde duyurdu.

CEDRIC BAKAMBU'NUN BONSERVİSİ

Galatasaray, Cedric Bakambu'nun bonservisini de açıkladı. Sarı Kırmızılılar, KAP'a yaptığı açıklamada Demokratik Kongolu golcü için İspanyol kulübüyle 5 milyon Euro garanti ücret ve 5 milyon 50 bin Euro şarta bağlı bonus karşılığında anlaşıldığını açıkladı.

32 yaşındaki oyuncu, sezon başında bonservissiz bir şekilde transfer edilmişti.

Kulüpte yapılan açıklama şu şekilde:

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Cedric Bakambu’nun transferi konusunda Real Betis Balompie SAD ile anlaşmaya varılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre Real Betis Balompie SAD, şirketimize net 5.000.000 Euro garanti ücret ile net 5.050.000 Euro tutarında şarta bağlı bonus ödeyecektir" ifadelerine yer verildi.

BAKAMBU'YA TEŞEKKÜR MESAJI

Sarı kırmızılı kulüp, Real Betis'e transfer olan Bakambu'ya yayımladığı veda mesajıyla teşekkür etti. Kulüpten yapılan açıklamada, "Galatasaray formasıyla vermiş olduğun emek ve katkılardan dolayı teşekkürler Cedric. Bundan sonraki kariyerinde başarılar" denildi.

Kaynak: habersarikirmizi.com

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2024, 19:41
YORUM EKLE