Burhan Can Terzi: "Galatasaray, sürpriz transferle herkesi ters köşe yapmak istiyor"

Üst üst Umut Bozok, Joao Pedro ve Idrissa Gueye görüşmelerinde hüsran yaşayan Galatasaray, büyük bir transfer bombasına hazırlanıyor.

Burhan Can Terzi: "Galatasaray, sürpriz transferle herkesi ters köşe yapmak istiyor"

Galatasaray'da Sportif A.Ş Başkan vekili Erden Timur ile Futbol Direktörü Cenk Ergün'ün uyumlu bir şekilde çalışamaması üzerine transferde başarısızlıklar yaşanmıştı. Başkan Dursun Özbek, duruma el koydu ve önceki gün Erden Timur'u da yanına alarak Avusturya kampına geçti.

Öncelikle herkesin kendine bağlı olduğunu hatırlatan Özbek, iyi bir takım oluşturana kadar herkesin tüm gücüyle çalışmasını isterken problemlerin daha sonra konuşulacağının altıni çizdi.

10 numara kesin isteniyor

Joao Pedro'yu kaçıran Galatasaray'da 10 numara bölgesi için Evander düşünülüyor. Oyuncunun temsilciliğini babası yaparken, Midtjylland şartların zorlanmasına karar verildi. Evander de olmazsa Galatasaray yeni bir 10 numara bakacak çünkü kesinlikle bir 10 numara transferi planlanıyor.

Gueye aşkı sürüyor

Sergio Oliveira dışında en az 1 merkez oyuncusu daha arayan Galatasaray'ın Idrissa Gueye aşkı devam ediyor. Tecrübeli yıldıza yeni bir çıkarma daha planlanıyor. Sarı-kırmızılılarda William Carvalho, Amadou Diawara, Fredrik Midtsjö, Boubacar Traore seçenekler arasında. Galatasaray 10 gün içinde bir orta sahayı daha bitirmek istiyor.

Sürpriz bir isim

Galatasaray yönetimi ayrıca bir sürpriz transferle herkesi ters köşe yapmak istiyor. Şu ana kadar transferde beklenini veremeyen Özbek yönetimi taraftarla kucaklaşmayı planlıyor.

Kaynak: Burhan Can Terzi / Ajansspor

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2022, 01:22
YORUM EKLE