Erman Toroğlu: "Galatasaray'da çok iyi gidiyor ama Ankara fedaisi gibi, biraz kendine dikkat etmeli"

Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki şampiyonluk yarışı kıyasıya devam ediyor.

Erman Toroğlu: "Galatasaray'da çok iyi gidiyor ama Ankara fedaisi gibi, biraz kendine dikkat etmeli"

SkySpor Youtube kanalında Erman Toroğlu, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili yorumlarda bulundu.

Toroğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"BARIŞ ALPER, BİRAZ DİKKAT ETMELİ"

"Barış Alper Yılmaz, kendini geliştirdi, çok iyi gidiyor ama biraz kendine dikkat etmesi gerekiyor. Ankara fedaisi gibi, sağa sola posta atıyor. Bir gün gidiverir dışarı, topunu oynasın. Kabiliyetli bir adam."

"FENERAHÇE EVİNDE BİR KEZ DAHA PUAN KAYBDERSE ŞAMPİYONLUĞU VERİR"

"Okan Buruk'un yanında birisi var, (İrfan Saraloğlu) beraber hallediyorlar. Fenerbahçe'de İsmail Kartal'ın yanında kimse yok. Ona yardımcı lazım. Fenerbahçe kalan maçlarda evinde birkez daha puan kaybederse şampiyonluğu verir."

"ICARDI, RAHAT TAKILMAYA BAŞLADI"

"Icardi'nin düşüşü var. Sözleşmeden sonra rahat takılmaya başladı. Eski Icardi değil. Zorlama var, kilo da var. Biraz daha zorlarsa bir yeri atabilir, o yüzden kendini zorlamıyor."

"AVRUPA'DA HASAR ALIRLARSA LİGE DE YANSIR"

"Zor maç olur. Eğer Avrupa'da hasar alırlarsa lige de yansır, sakatlık olur ama Avrupa'daki zeminler bize göre daha iyi. Böyle bir avantajları bulunuyor."

"LIVAKOVIC, BİR MUSLERA DEĞİL"

"Muslera ile hemen sözleşme yaparım. En kötü maçında Muslera'nın 3 kurtarışı var. Livakovic bir Muslera değil. Bence Fenerbahçe'nin kalecisinin gözlerinde problem de olabilir. Enteresan goller yiyor." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2024, 15:05
YORUM EKLE