Erman Toroğlu: "Galatasaray'da yakın zamanda götürür, kayığa bindirir, bir anda gelir başkan olur"

Galatasaray'da başkanlık seçimi öncesi önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Erman Toroğlu: "Galatasaray'da yakın zamanda götürür, kayığa bindirir, bir anda gelir başkan olur"

SkySpor Youtube kanalında Erman Toroğlu, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi.

Toroğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"ONLAR HİKAYE, MUCİZE OLUR"

"Konyaspor maçı, Galatasaray adına en kötü beraberlikle sonuçlanır. Son 3 yıldır Galatasaray, Konya'da yeniliyormuş, onlar hikaye. Ben hala  'Galatasaray şampiyon olur' diyorum. Olamazsa mucize olur, o mucize de 10-15 senede bir olur."

"BU İŞLER BELLİ OLMAZ"

"Adnan Polat'ı dinledim, Dursun Özbek'in yanında olduğunu söyledi ama bu işler belli olmaz. Galatasaray'da son 10 senede çok başkan değişti. Fenerbahçe'de 20 senede 2 başkan, Galatasaray'da 10 senede 9 başkan değişmiş."

"BİR ANDA GELİR BAŞKAN OLUR"

"Paranın olduğu her yerde her zaman kavga olur. Erden Timur olayı Galatasaray'da henüz sonuçlanmadı, merak ediyorum. İkinci Başkan Metin Öztürk var. Yakın zamanda Dursun Özbek'i götürür, kayığa bindirir. Benim istihbaratım bu şekilde. Bu işlere gelmek için altını iyi dolduruyor. Bir anda gelir başkan olur."

"FATİH TERİM'İ BAŞKAN YAPTRIMAZLAR"

"Panathinaikos'ta Fatih Terim takım başına geçmeden önce 2. sıradaydılar, Fatih Terim geldi ve düşüşe geçtiler. Büyük yara aldılar. Kupa finaline çıkmasına bile müsade etmediler; çünkü tribünler kendisine sahte kral falan demiş. Bu banka işlerinden kurtulup hava almak istedi ama olmadı. Ben ileride Galatasaray'a başkan olacağını sanmıyorum, seçtirmezler."

"ERGİN ATAMAN KEŞKE GALATASARAY'A BAŞKAN OLSA"

"Ergin Ataman, Panathinaikos'ta güzel işler yapıyor. Başarılı buluyorum. Kendisi Galatasaray başkanlığına da kafayı takmış. Keşke Galatasaray'a başkan olsa. Ben spordan gelen adamları yönetimde görmeyi isterim." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2024, 13:21
YORUM EKLE