Fas'ta Hakim Ziyech'e büyük tepki! Walid Regragui açıklama yaptı!

Fas Milli Takımı'nda yer alan Hakim Ziyech'in antrenmandaki görüntülerine taraftarlar tepki gösterdi. 

Fas'ta Hakim Ziyech'e büyük tepki! Walid Regragui açıklama yaptı!

Liglere verilen arada Fas Milli Takımı'nın hazırlık programı için ülkesine giden Hakim Ziyech'in görüntüleri olay oldu.

Milli takım antrenmanı sırasında Ziyech'in duraklayıp bir noktaya odaklanmasına taraftarlar tepki göstermiş ve oyuncunun milli takımdan çıkarılması gerektiğini savunmuştu.

HAKIM ZIYECH VE BRAHIM DIAZ ARASINDA PROBLEM VAR MI?

Fas basınında ise 31 yaşındaki oyuncu ve milli takımın yeni yıldızı Brahim Diaz arasında sorunlar yaşandığı iddia edilmişti. 

WALID REGRAGUI AÇIKLAMA YAPTI

Fas Milli Takımı Teknik Direktörü Walid Regragui, Moritanya ile oynanacak hazırlık maçı öncesinde basın toplantısında açıklama yaparak iddialara yanıt verdi.

Basın toplantısında konuşan Regragui, Hakim Ziyech'ten memnun olduğunu ve Brahim Diaz ile arasında bir problem olmadığını açıkladı.

Regragui'nin açıklamaları şu şekilde:

"PEK GÜLÜMSEMEYEN ZIYECH'İ BİLİRSİNİZ"

"Fotoğraflarda pek gülümsemeyen Ziyech'i bilirsiniz. Takımda büyük rol oynuyor. Kendisi kaptan ve her zaman yeni oyuncuları karşılamaya ve onları takım içine katmaya hevesli. Diaz'la o ilgilendi ve birbirlerini çok iyi anlıyorlar. Büyük oyuncular başkaları tarafından tehdit edildiğini hissetmezler. Birbirlerini anlıyorlar ve harika sonuçlar elde etme ve takımda olumlu bir iz bırakma tutkusunu birlikte paylaşıyorlar." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2024, 18:31
YORUM EKLE