Fatih Altaylı: "Erden Timur ile yakın zamanda 3-4 kez görüştüm ve bana söyledi"

Galatasaray önce seçimi atlattı, sonra şampiyonluğu elde etti, şimdi ise Erden Timur'u kararı bekleniyor.

Fatih Altaylı: "Erden Timur ile yakın zamanda 3-4 kez görüştüm ve bana söyledi"

Galatasaraylı gazeteci Fatih Altaylı, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi.

Altaylı'nın açıklamaları şu şekilde:

"BENİ SEVİNDİREN ŞAMPİYONLAR LİGİ"

"Sezon kazasız belasız sona erdiği için gerçekten çok mutluyum. Çünkü hiç görmediğimiz kadar olaylar gördük ama çok şükür böyle bitti. Galatasaray Kulübü kongre üyesi ve kulüpte yöneticilik yapmış birisi olarak beni sevindiren Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olması. Süper Lig şampiyonluğunu önemsemiyorum. Kutlamalar da sakin oldu."

"DURSUN ÖZBEK GÜZEL İŞLER YAPTI"

"Dursun Özbek'in son iki senesi başarılıydı. İlk döneminin aksine güzel işler yaptı. Galatasaray'da başarının cezalandırılmamasına da ayrıca sevindim. Bunu daha önce Faruk Süren'e yapmışlardı ama şunu söylemem gerekiyor Yönetim Kurulu çok zayıf. Genel Kurul üyeleri, 1-2 isim dışında çok kifayetsiz adamların olduğunu düşünüyor. Üstelik Erden Timur da olmayacak."

"ERDEN TİMUR İLE GÖRÜŞTÜM"

"Erden Timur ile yakın zamanda 3-4 kez görüştüm ve Sportif A.Ş.'de yer almayacağını söyledi. Ben Erden Timur'un görevine devam etmesinden yanayım ama devam etmemesinin de haklı gerekçeleri var." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2024, 01:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erol aslan
Erol aslan - 4 hafta Önce

Fazla naz aşık usandırırmış artık erdem timur da karar vermesi gerekiyor GS bir an önce bütün polemikleri bitirip gitcek oyuncular listesini çıkarıp gelcek oyuncular bir an önce tıransfere yönelmesi gerekiyor yoksa şampiyonlar Ligi' yine bir başka bahara kalır

Coşkun Parmaksız
Coşkun Parmaksız - 4 hafta Önce

Tmm.ama nedeni?aile ise yorum yok.