Galatasaraylı futbolculardan açıklamalar! "Onunla çok iyi anlaşıyorum"

Galatasaraylı futbolcular Dries Mertens, Kerem Demirbay ve Sacha Boey, 3-0 kazandıkları Gaziantep FK maçı sonrası açıklamalar yaptı.

Galatasaraylı futbolculardan açıklamalar! "Onunla çok iyi anlaşıyorum"

İlk olarak söz alan Dries Mertens iyi bir maç çıkardıklarını belirterek, "Şampiyonlar Ligi maçı oynadıktan sonra kazandık. Milli takımlara gidişler olacak, motiveydik ve kazandık." ifadelerini kullandı.

Asistini yaptığı ancak iptal olan golle ilgili konuşan Mertens, "Kerem Aktürkoğlu ile iyi bir aksiyon yaşadık. Gol iptal oldu ama 3-0 kazandık. Önemli olan bu."

MERTENS: "TÜRKİYE'DE LİGİN KALİTESİ ÇOK YÜKSELDİ"

Son olarak Şampiyonlar Ligi'yle ilgili konuşan tecrübeli futbolcu, "Şampiyonlar Ligi'nde neler olacağını göreceğiz. Güzel bir lig. Türkiye'ye çok iyi oyuncular geldi, ligin kalitesi çok yükseldi. Hazırlanacağız ve Kopenhag ile ilk maça çıkacağız." sözlerini sarf etti.

KEREM DEMİRBAY: "TORREIRA İLE ÇOK İYİ ANLAŞIYORUM"

Mertens'in ardından konuşan Kerem Demirbay ise "Ofsayttan 2 golümüzü vermediler. Deplasmanda 3 gol attık. Gaziantep'te çok iyi oynadık, çok mutluyum."

Torreira ile uyumuna değinen Demirbay, "Lucas Torreira ile çok iyi anlaşıyorum. Saha içinde nereye koşayım, ne yapayım düşüncesinde değilim. Çok rahatım." dedi.

SACHA BOEY: "SAĞLAM BİR TAKIMIZ"

İyi konsantre olduklarını belirten Sacha Boey da "Maçın zor olacağını biliyorduk. İyi konsantre olduk ve sonunda 3-0 kazandık."

Defansta iyi işler yaptıklarını belirten başarılı sağ bek, "Sağlam bir takımız, defansta iyi işler yapıyoruz. Geçen seneki gibi iyi şekilde gitmek için mücadele ediyoruz." ifadelerini kullandı.

KEREM AKTÜRKOĞLU: "BİR İSTEĞİM OLACAK"

Maçın oyuncularından Kerem Aktürkoğlu ise "Tüm futbol izleyici ve paydaşlarından bir isteğim olacak. Çok karakterli, çok yetenekli, çok iyi futbolculara sahibiz. Ama bir şekilde Türk oyuncuları değersizleştirmek istiyorlar. Değersizleştirmeyelim. Ben veya başkası, öz güven çok önemli." dedi.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamımızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2023, 00:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Galatasaraylılık Ruhu
Galatasaraylılık Ruhu - 3 hafta Önce

Sonuna kadar haklı, nedir bu hor görme, keremin iki senedir verdiği katkıyı yabancı verse omuzlarda taşırdınız