Gökmen Özdenak: "Bence masal anlatmayı ve Galatasaray'a laf atmayı bıraksın"

Fenerbahçe başkanlığı için yeniden adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım'ın Galatasaray ile ilgili sözleri dikkat çekmişti.

Gökmen Özdenak: "Bence masal anlatmayı ve Galatasaray'a laf atmayı bıraksın"

Telegol yorumcusu Gökmen Özdenak, Aziz Yıldırım'ın Galatasaray ile ilgili sözleri üzerine yorumlarda bulundu.

Özdenak'ın açıklamaları şu şekilde:

"AZİZ YILDIRIM, LAF ATMAYI BIRAKSIN

"Aziz Yıldırım, 'Galatasaray benim dönemimde hikayeydi' diyor. Bence masal anlatmayı ve Galatasaray'a laf atmayı bıraksın. Galatasaray, onun döneminde 10 Süper Lig, 6 Türkiye Kupası, 5 Türkiye Süper Kupası, 1 UEFA ve 1 tane de UEFA Süper Kupası kazandı."

"NİYE ŞİMDİ ADAY OLDU?"

"Aziz Yıldırım neyi değiştirecek, yapmadığı ne kaldı? Neden Ocak ayında, Nisan ayında aday olmadı da şimdi aday oldu? Acaba Fenerbahçe'nin şampiyonluktan uzaklaşmasını mı bekledi?"

"ALİ KOÇ'A YAKIŞIYOR MU?"

"Senin şirketlerin var, milyarların var, binlerce çalışanı yönetiyorsun, yurt dışında, ABD'de okullar okudun, tahsilatın var. Bir insanda var olabilecek bütün potansiyele sahipsin. Kamuoyuna soruyorum; Ali Koç'a Galatasaray'a çamur atmak yakışıyor mu? Dursun Özbek, senin baban yaşında bir adam. 'Konuşmayı bilmediği için yayına çıkmıyor' diyorsun. Hala kendi başarısızlıklarınızı, yanlışlarınızı örtmek için bu yollara başvuruyorsun."

"İKİSİ ARASINDA HİÇBİR FARK YOK"

"Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında hiçbir fark görmüyorum. Zaten yıllarca aynı yönetimde beraber görev almışlardı. Şimdi kim gelirse gelsin birbirlerinin devamı niteliğinde yönetmeyi sürdürecekler." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2024, 18:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Coşkun Parmaksız
Coşkun Parmaksız - 1 ay Önce

Aynen katılıyorum,gökmen abiye benim oğlumun adı Yasin saygılarımla,