Göksel Gümüşdağ: "Galatasaray'dan para istemedik, bazı şeyler duyduk, üzüldük"

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray maçı sonrası Leo Dubois ile ilgili soruya cevap vermedi.

Göksel Gümüşdağ: "Galatasaray'dan para istemedik, bazı şeyler duyduk, üzüldük"

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Gümüşdağ'ın açıklamaları şu şekilde: 

"14 MAÇTA 2 KERE KAYBETTİK"

"Son 14 maçta 2 kere kaybettik. Fenerbahçe ve Galatasaray'a yenildik. Galatasaray ve Fenerbahçe bütçe ve her anlamda diğer takımlardan kopmuş durumda. Buna rağmen mücadele iyi geçti. Teknik direktörümüzü ve oyuncularımız da tebrik ediyorum. Bundan sonraki süreçte önümüzdeki maçlara bakacağız." dedi.

Leo Dubois'in Galatasaray'a transferinin gerçekleşmemesi için ise şunları söyledi:

"SEZON SONUNA KADAR OLDUĞU İÇİN ONAY VERDİK"

"Leo Dubois ile ilgili basından haberler duyduk, üzüldük. Sezon başı Erden Timur ve Asbaşkanımız Mesut Bey görüştü. Galatasaray kontenjanını boşaltmak istiyordu. Biz de oyuncumuzun sözleşmesini parayla feshettik ve Dubois'i aldık. Sezon sonuna kadar veriyorlarsa alabileceğimizi söyledim. Yoksa düşünmediğimizi belirttim. Sezon sonuna kadar kiralayabileceklerini söylediler ve biz de onay verdik."

"PARA KONUŞMADIK"

"Erden kardeşim ve Dursun Başkan ile para konuşmadık. Oyuncu Galatasaray'ın oyuncusu ama sezon sonuna kadar kiralık olarak bizim oyuncumuz. Oradaki oyuncuyu yolladık, veremeyeceğimizi söyledik, Dursun Bey de olumlu karşıladı. Para konuşmadık." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2024, 12:42
YORUM EKLE