Haluk Yürekli: "Galatasaray'dan almaya değil, vermeye gelmiş, 30 milyon Dolar..."

Galatasaray'da Erden Timur, düzenleyeceği basın toplantısıyla istifa kararını açıklayacak.

Haluk Yürekli: "Galatasaray'dan almaya değil, vermeye gelmiş, 30 milyon Dolar..."

Spor Gecesi Digital Youtube kanalında Haluk Yürekli, Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur gündemini değerlendirdi.

Yürekli'nin açıklamaları şu şekilde:

"AYLARDIR OPERASYON ÇEKİYORLAR"

"Galatasaray'da 'küçük olsun benim olsun'cular var.  Erden Timur'a aylardır operasyon çekenler, 3 gündür de sosyal medyada operasyon çekmeye başladılar. Trol hesaplarla girdikleri görüşmeler dalga dalga bize geliyor. Bu işleri kiminin babası, kiminin oğlu yapıyor, biliyoruz."

"GALATASARAY'A 30 MİLYON DOLAR VERMİŞ"

"Erden Timur tipi yönetici sayılarının Türk futbolunda artması gerekiyor. Galatasaray'dan almaya değil, vermeye gelmiş. Galatasaray'a 30 milyon Dolar vermiş."

"GALATASARAY SİYASETİNİN YOK ETTİĞİ BİRÇOK İNSAN GİBİ..."

"Daha önce Galatasaray siyasetinin yok ettiği birçok insan gibi Erden Timur da kendi çıkarlarını ön plana koyanların paçasından çekmeye çalıştığı bir insan haline geldi. Geçmişte başkaları da yaşadı, yarın İbrahim Hatipoğlu da bunu yaşayabilir." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2024, 20:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 3 hafta Önce

GS siyaseti diyerek bunları yüceltmye kalkmayın...kimse bunları kaale almamak ve tam tersine hareket etmek lazım...ancak böyle olursa seslerini keseriz...Dursun bey , bunlara fırsat verme Erden beyi yedirtme...GS siyaseti adı altında GS ye kötülük edenler HAİNDİR...içimizdeki irlandalılardır...

FaTiH ErDoĞmUş
FaTiH ErDoĞmUş - 3 hafta Önce

Bunlar kendilerini Galatasaray'ın sahibi zanneden adalarda beleş zıkkımlanmayı her şeyin üzerinde gören.Başarılını olanın önünü kesmeyi hak gören asalak sürüsüdür.Bu düzeni yıkmak içinde bu üye profilinin değişmesi ve bu camiayı menfaat siz seven taraftarın bu kulübe üye yapılmasıdır.