Kaya Çilingiroğlu: "Galatasaray'da hakikaten büyük bir futbolcu olduğunu anlıyorsun, haftalardır söylüyorum"

Galatasaray, ezeli rakibi Fenerbahçe'nin 6 puan önünde şampiyonluğa doğru gidiyor.

Kaya Çilingiroğlu: "Galatasaray'da hakikaten büyük bir futbolcu olduğunu anlıyorsun, haftalardır söylüyorum"

TRT Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Galatasaray ile ilgili yorumlarda bulunurken Fenerbahçe ile kıyasladı.

Çilingiroğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"BrİR BEŞİKTAŞLI OLARAK ÇOK KEYİF ALDIM"

"Galatasaray'ın Sivasspor'u 6-1 yendiği maçı izledim. Ben Galatasaraylı değilim ama bir Beşiktaşlı olarak o kadar keyif aldım ki maç bitsin istemedim. Özellikle son 7-8 hafta çok iyi futbol oynayan bir Galatasaray görmeye başladık. Onun öncesinde yine kazanıyorlardı ama iyi futbol oynamadan, büyük takım refleksi gösteriyorlardı."

"OKAN BURUK'U TEBRİK ETMEK GEREK"

"Okan Buruk'u tebrik etmek gerek. Sezon sonuna doğru takımı yüzde 100 formla yarışta ilerliyor. Bu kadroyu kuran, transferleri yapan yönetim kadrosu veya antrenman metotlarını uygulayan antrenörler de çok önemli ama bu işin başındaki isim Okan Buruk'tur."

"MAURO ICARDI, HAKİKATEN BÜYÜK BİR FUTBOLCU"

"Mauro Icardi'ye bakıyorsun ve hakikaten büyük bir futbolcu olduğunu anlıyorsun. Okan Buruk, futbolcu topluluğunu öyle güzel idare ediyor ki sahada oynayan, yedek kulübesinde duran herkes keyif alıyor. Maçın bitmesini istemiyorlar, oynamaya devam ediyorlar, takım arkadaşlarıyla beraber şov yapmak istiyorlar. Galatasaray'da çok iyi bir sevgi ortamı var."

"FENERBAHÇE'DE SÜREKLİ STRES VAR"

"Fenerbahçe'de sürekli stres ve baskı var. Böyle güzel futbol oynayan takımı en son 80'lerde Beşiktaş kadrosunda görmüştüm şimdi de Galatasaray'da izliyoruz."

"ICARDI'NİN FARKINI GÖRDÜK"

"Mauro Icardi'nin Sivasspor maçında atılan 6 golde de payı var. Fenerbahçe'de Dzeko'nun kaçırdıkları zaten her şeyi gösteriyor. Dzeko ve Icardi arasındaki farkları zaten haftalardır söylüyordum. Niye Icardi, niye Dzeko işte farkı geçen hafta gördük." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2024, 21:32
YORUM EKLE