Mehmet Demirkol: "Yakın tarihte örneği yok, Galatasaray'da böyle bir hale gelmesi inanılır gibi değil"

Galatasaray, Süper Lig'de 17 maçlık galibiyet serisiyle şampiyonluğa doğru gidiyor.

Mehmet Demirkol: "Yakın tarihte örneği yok, Galatasaray'da böyle bir hale gelmesi inanılır gibi değil"

Socrates Dergi yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray ile ilgili yorumlarda bulundu.

Demirkol'un açıklamaları şu şekilde:

"BARIŞ ALPER YILMAZ CANAVAR GİBİ"

"Galatasaray işi oyunla çözmedi, oyuncuyla çözdü. Barış Alper Yılmaz'a nazar değmesin, canavar gibi. Hele o yaptığı asist... Mertens'e asisti için teşekkür etti ama asıl kendi asisti çok acayipti. Benim hayatım boyunca gördüğüm en acayip asistlerden biriydi."

"YAKIN TARİHTE ÖRNEĞİ YOK"

"Barış Alper Yılmaz'ın bu kadar kararsız bir oyuncudan böyle kararlı oyuncu haline gelmesi inanılır gibi değil. Yakın tarihte örneği yok.  'Şunun gibi bir oyuncu' diyemiyorum. Hem fizik hem de kararlılık olarak Türk oyunculara benzemiyor."

"KEREM AKTÜRKOĞLU GİDECEK GİBİ"

"Okan Buruk, sezon sonunda bazı isimlerle vedalaşmak ister gibi geliyor. Kerem Aktürkoğlu gidecek gibi duruyor. Teklifler olduğu da söyleniyor. Wilfried Zaha kalır mı mesela bilmiyorum. Biraz teklifle ilgili olabilir ama belki seneye o da uyum sağlayacak; çünkü mevzuyu anladı. Lider olmak için uğraştı ama olmadı."

"SEZON BAŞINDA PLANDA YOKTULAR"

"Sezon başında planda Dires Mertens ve Barış Alper Yılmaz yoktu. İdeali Wilfried Zaha, Kerem Aktürkoğlu ve Hakim Ziyech ya da Tete'ydi." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2024, 22:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzat
Nevzat - 2 hafta Önce

Okan keremden 10 numara yapmak istedi olmadı barış i sol bek yaptı sağ bek yaptı sağ açık sol açık forvet maşAllah hepsinde tuttu oldu. Yani helal olsun bu adama