Tanju Çolak: "Galatasaray'da 'Bu sene ben yokum' diyor, İnşallah yanlış duymuşumdur"

Galatasaray'da Erden Timur'un yeni dönemde görevine devam edip etmeyeceği henüz netleşmedi.

Tanju Çolak: "Galatasaray'da 'Bu sene ben yokum' diyor, İnşallah yanlış duymuşumdur"

Galatasaray'da seçim öncesi Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur'un kararı bekleniyor.

Futbol yorumcusu Tanju Çolak, Erden Timur gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Çolak'ın açıklamaları şu şekilde:

"ERDEN TİMUR'UN DUAYA İHTİYACI VAR"

"Erden Timur, çok başarılı. Futbolcular tarafından da çok seviliyor ve taraftarlar da çok seviyor. Görev almamasının sebebi başkanla arasının kötü olması ya da farklı bir durum değil. Kendisinin kişisel problemi olduğunu duydum. O yüzden Erden Timur'un da çok duaya ihtiyacı var. Çok gizli olmasına rağmen sağlık sorunları yaşadığını öğrendim. İnşallah yanlış duymuşumdur ama haberin geldiği yer doğruluğunu ortaya koyuyor."

"HATA YAPTIYSAM ÖZÜR DİLERİM"

"Böyle bir karakterin bu kadar sevilen kişinin iki sene üst üste şampiyon olmuş takımın transferlerini yapan, motivasyonunu sağlayan, ilişkilerini kuran bir Erden Timur var. 'Bu sene ben yokum' diyor. Dua edelim. Kendi özelidir. Hata yaptıysam da özür dilerim." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2024, 12:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmettopal
Ahmettopal - 1 hafta Önce

Erdem Bey bu takımda başkandan daha ileridir taraftar için.yransferinden tut bütün sorunları çözen adamdır. Okan hoca bu kadar rahatsa sebep erdem beydir. Hatta rakip yöneticilerle tek başına mücadele edip Ali koçu bile altetmistir..her ne olursa olsun devam etmelidir.