Okan Buruk: "Orta sahaya bir oyuncu daha alacağız, belki ileriye de alacağımız oyuncular var"

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'tan hazırlık maçı sonrası transfer açıklaması geldi.

Okan Buruk: "Orta sahaya bir oyuncu daha alacağız, belki ileriye de alacağımız oyuncular var"

Galatasaray, Avusturya kampındaki ikinci hazırlık maçında Macaristan'ın MOL Fehervar ekibine 1-0 yenildi.

Sarı-kırmızılıların teknik direktörü Okan Buruk karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Buruk'un açıklamaları şu şekilde:

"Transferde bu hafta daha hızlı hareket etmemiz gerekiyor." diyen Okan Buruk, "Kampa yetiştirmeye çalışıyoruz. En kısa zamanda kadromuzu tamamlayıp yolumuza bakmak istiyoruz. Eksik mevkilerle ilgili çalışmalar yapıyoruz. Sergio Oliviera geldi, orta sahaya bir oyuncu daha alacağız. Belki ileriye de alacağımız oyuncular var. Görüşmeler sürüyor. Transferler yapılacak, kadromuz güçlü hale gelecek. Birçok mevkiide eksiğimiz var, çalışma yapıyoruz." dedi.

Transfer yapmanın kolay olamadığını söyleyen Buruk, "Adam almak için adam almak istemiyoruz. En iyi oyuncuları getirmeye çalışıyoruz. O da zaman alıyor. Herkes iyi niyetli çalışıyor. En kısa zamanda bize direkt katkı sağlayacak oyuncuları getireceğiz." diye konuştu.

Başarılı teknik adam, "Üzerimizdeki forma ağırlığı ile her maça kazanmak için çıkıyoruz. Yeni gelen oyuncular da bize katılıyorlar. İnşallah yapacağımız transferler ile kadromuzu güçlendireceğiz." şeklinde konuştu.

"%100 hazır değiliz." diyen Buruk, "Eksik oyuncularımız var. Tabii ki ölçü değil ama Galatasaray formasının ağırlığı ile her maça kazanmak için çıkıyoruz. Transferlerimiz olacak. Galatasaray'ı hak ettiği yere getireceğiz. Kimsenin kuşkusu olmasın." dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2022, 10:23
YORUM EKLE