Okan Buruk'tan dikkat çeken mesaj geldi! "Biz hafta sonu sahada..."

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) tarafından düzenlenen "Galatasaray'da Yılın Sporcusu" ödül töreni gerçekleştirildi. 

Okan Buruk'tan dikkat çeken mesaj geldi! "Biz hafta sonu sahada..."

GSYİAD tarafından düzenlenen "Galatasaray'da Yılın Sporcusu" ödül törenine katılan Okan Buruk, açıklamalarda bulundu.

RAMS Park Özhan Canaydın Salonu'nda düzenlenen törene, Kulüp Başkanı Dursun Özbek, Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, yönetim kurulu üyeleri, futbol A takımı teknik direktörü Okan Buruk, GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu, dernek üyeleri ve sporcular katıldı. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, sarı kırmızılı formayı giyen tüm sporcuların ödüle layık olduğunu aktardı. 

"BİZ HAFTA SONU SAHADA KONUŞACAĞIZ"

Bu sene bir şampiyonluğu daha beraber kutlayacaklarına inandığını dile getiren Okan Buruk, "Biz hafta sonu sahada konuşacağız ama burada da birkaç kelime etmek isterim. Galatasaray'ın tüm branşlarında tüm oyuncular çok değerli. Hepsinin emekleri var. Hepsi Galatasaray formasıyla önemli başarı sergiliyor. Hepimiz için çok önemli, çok değerli bir forma. Galatasaray'ın her ferdinin bir ödül alması gerekiyor. İnşallah tekrar bir şampiyonluğu daha beraber kutlar, gelecek sene yine burada buluşuruz." değerlendirmesinde bulundu. 
 
Organizasyonda "Onur" ödülüne futbol A takımı kalecisi Fernando Muslera, "Yılın Erkek Sporcusu" ödülüne futbol A takımı oyuncuları Dries Mertens ve Barış Alper Yılmaz, "Yılın Kadın Sporcusu" ödülüne de milli voleybolcu İlkin Aydın layık görüldü. 

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2024, 09:19
YORUM EKLE