Önder Özen: "Galatasaray'da olsaydı Zaha'nın yanında kulübe otururdu, bazıları kulübeyi adamın başına yıkar"

Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk'un tercihleri takımın başarısında büyük etki yarattı.

Önder Özen: "Galatasaray'da olsaydı Zaha'nın yanında kulübe otururdu, bazıları kulübeyi adamın başına yıkar"

Vole yorumcusu Önder Özen, Galatasaray ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Özen'in açıklamaları şu şekilde:

"ZAHA'NIN OTURDUĞU YERDE ZANIOLO DA YANINDA OTURURDU"

"Zaniolo olsaydı belki Barış Alper Yılmaz, daha erken sahneye çıkabilirdi. Kaç milyon Euro'luk Wilfried Zaha orada oturuyor. Zaha'nın oturduğu yerde yanında da Zaniolo otururdu. Demek ki oturulabiliyor. Takım idaresinde bir zaaf göstermiyor. Zaaf göstertmeden Zaha'yı orada oturtamazsınız."

"BEN DE KORKUYORDUM, KULÜBEYİ ADAMIN BAŞINA YIKAR"

"Ben yıllardır söylerim, yardımcıyken söylüyordum. Bazı oyuncular vardır, ondan formayı almaya korkarsınız. Ben de 'Bu adamı oturtmayalım, kulübeyi başımıza yıkacak' diye be korkuyordum. Bazıları öyledir. Bazı oyuncuları kulübede oturtamazsınız, kulübeyi adamın başına yıkar. Korkarsınız, çekinirsiniz."

"HİÇ TARTIŞILIYOR MU?"

"Başarının arkasında ne olduğunu konuşuluyor. Zaha, orada sesini çıkarmadan oturuyorsa işte o var. En başta o var. Hiç tartışılıyor mu? Okan Buruk'a 'Sen ne yapıyorsun ya? Keçiröenli Barış Alper oynuyor, Crystal Palace'lı Zaha burada oturuyor' diyen oldu mu? Çünkü tartışmaya kapattı. İki sebeple kapattı. Net bir tavır gösterdi ve oynattığı oyuncu fazlasıyla karşılığını verdi. Doğal olarak da Zaha, paşa paşa oturuyor. Zaniolo da onun yanında otururdu, sıkıntı olmazdı." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2024, 08:43
YORUM EKLE