Pascal Nouma, Galatasaraylı taraftara saldırdı! Hem dövdü hem de parmağını kırdı

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Pascal Naouma, bir film setinde kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir hayranına saldırdı.

Pascal Nouma, Galatasaraylı taraftara saldırdı! Hem dövdü hem de parmağını kırdı

Eski futbolcu Pascal Nouma, rol aldığı "Aşkın Saati: 1903" filminin setinde kendisiyle fotoğraf çektiren gencin, Galatasaray'ın şampiyonluğunu simgeleyen 4 işaretini yapması üzerine hayranını dövüp parmağını kırdı.

PASCAL NOUMA GALATASARAY TARAFTARINA SALDIRDI

Beşiktaş'ın unutulmaz yıldızlarından Pascal Nouma, futbolu bıraktıktan sonra oyunculuğa başlamıştı.

Sabah gazetesinden Gökhan Gökduman'ın haberine göre; son olarak Aşkın Saati: 1903 adlı sinema filminde rol alan Nouma'nın geçtiğimiz günlerde sette kavga ettiği iddia edildi.

Çekimleri Sarıyer'de gerçekleşen filmin setine giden bir kişi, Nouma ile fotoğraf çektirmek istedi. Eski futbolcu da hayranının isteğini kırmadı.

Ancak genç adam, poz verdikleri esnada Galatasaray'ın şampiyonluğunu simgeleyen yıldız sayısını belirterek 4 işareti yaptı. Bunu gören Pascal Nouma sinirlendi ve gence yumruk atmaya başladı.

KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

Set çalışanlarının araya girmesine rağmen sakinleşmeyen Nouma, gence vurmaya devam etti. Parmağı kırılan genç adam, darp raporu alarak şikayetçi oldu. Sete gelen jandarma ekipleri Nouma'yı ifadesini almak üzere karakola götürdü.

Kaynak: Sabah

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2022, 00:38
YORUM EKLE