Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'da ona çok kızgınım, Erden Timur'a nasıl sahip çıkmazsın?"

Galatasaray'da gündemin en önemli konularından biri Erden Timur'un istifası oldu.

Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'da ona çok kızgınım, Erden Timur'a nasıl sahip çıkmazsın?"

Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Galatasaray'daki görevini bırakan Erden Timur gündemiyle ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu.

Kütahyalı'nın açıklamaları şu şekilde:

"GALATASARAY, KORKUNÇ BİR CAMİA"

"Galatasaray korkunç bir camia. Yüzüne gülüp arkandan söverler, ruhun duymaz. Erden Timur, çok düzgün, temiz bir adam. Erden Timur'u savunmak için Ahmet Çakar'a tepki göstermiştim."

"KAHRINDAN ÖLDÜLER"

Mustafa Cengiz ve Özhan Canaydın kahrından öldüler. Adnan Polat niye yaşıyor biliyor musunuz? Çünkü 2011'den beri maçları izlemiyor. Ünal Aysal kendini bu camiadan zor attı."

"ERDEN TİMUR'A BİLE DENİLİYORSA..."

"2022'nin Ağustos ayında Türkiye'deki tüm müteahhitler arasında Erden Timur için en namuslusu demiştim. Bu ülkede Erden Timur'a bile 'Namussuz, iftiracı, komisyoncu' deniliyorsa artık iftira konusunda sınır kalmamıştır."

"KORKUNÇ DERECEDE BAŞARILI OLDU"

"Galatasaray, Erden Timur'u kaybetmiştir. Korkunç derecede başarılı oldu. Allah nasip eder de yaşarsak 2020'li yılların sonlarına doğru Erden Timur'u Galatasaray Başkanı, Acun Ilıcalı'yı da Fenerbahçe Başkanı olarak göreceğiz. Görünen köy kılavuz istemez."

"ERDEN TİMUR'A NASIL SAHİP ÇIKMAZSIN?"

"Arjantin'den gelen Mauro Icardi'ye ve karısına neler dediler neler. Erden Timur'un yanında olan sadece Mauro Icardi ve Wanda Nara oldu. Okan Buruk'a çok kızgınım. Erden Timur'a nasıl sahip çıkmazsın ya? Aldığın başarıların yüzde 90'ı Erden Timur'a ait. Bu kupaları sadece sen mi aldın? Mourinho karşısında neler yapacağını göreceğiz bakalım. Yine dönüp dönüp beni ararsınız. Bıktım artık bu fitne ve fesatlıktan." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2024, 01:34
YORUM EKLE