Şansal Büyüka: "Galatasaray'da boşluğu dolmaz, bunu şimdiden söylüyorum, unutulmaz izler bırakarak gidiyor"

Galatasaray, ligde şampiyonluğa doğru giderken bir yandan da seçim gündemi yaşanıyor.

Şansal Büyüka: "Galatasaray'da boşluğu dolmaz, bunu şimdiden söylüyorum, unutulmaz izler bırakarak gidiyor"

Futbol yorumcusu Şansal Büyüka, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili yorumlarda bulundu.

Büyüka'nın açıklamaları şu şekilde:

"ÖZGÜVEN PATLAMASI YAŞIYORLAR"

"Bu sezon izlediğim en etkisizi, en durgun Galatasaray'dı. Buna rağmen gol yedikten sonra hemen golü atıp maçı 3-2'ye getiriyorsun. Kalite ve kazanma alışkanlığını müthiş benimseme var. Özgüven patlaması yaşıyorlar."

"BİRİNDE İSYAN VAR, DİĞERİ TEPKİSİZ"

"Geç kalmış teselli idamdan sonraki affa benzer, demişler. G.Saray, Sivas maçında 6. golü atıyor, hakem vermiyor, 10 kişi hakemin üstüne kabus gibi çöküyor! F.Bahçe, Konya'da ofsayttan gol yedi, bir kişi tepki vermedi. Birindeki isyanın şiddetine bak, diğerindeki tepkisizliğe bak."

"GALATASARAY, BÜTÜN REKORLARI KIRDI"

"Galatasaray, içeride; Fenerbahçe, dışarıda hiç kaybetmemiş. Galatasaray, o kadar iyi gitti ki Fenerbahçe eleştiriliyor. Galatasaray bütün rekorları kırdı, geçirdi bu sene."

"ERDEN TİMUR'DAN KİMSE BEKLEMİYORDU"

"Erden Timur'un Galatasaray'da böyle bir performans sergileyeceğini açıkçası kimse beklemiyordu. Erden Timur'u yaptığı transferlerden çok sezon içinde futbolcularla yaptığı diyaloglarla takımı diri tuttuğuna inanıyorum. Galatasaray, 6. golü atıp sayılmayınca 10 futbolcunun hakemin üzerine yürüyüşünde Erden Timur motivasyonu olduğuna inanıyorum. Futbolcuların sorunlarıyla ilgileniyor. Türk futbolunda ne kadar kurumsal yapı olursa olsun abilik ilişkisi bitmez."

"ERDEN TİMUR'UN BOŞLUĞUNU DOLDURUAMAZ"

"Icardi, her konuşmasında neden Erden Timur'a teşekkür ediyor? Dursun Özbek, hangi ekibi kurarsa kursun Erden Timur boşluğunu dolduramayacak. Bunu şimdiden söylüyorum. Sportif A.Ş.'ye de kesin olarak girmeyeceğini duyuyorum ve saygı duyuyorum. Muhtemelen kendisini nadasa çekiyor ve bir sonraki kongrede başkanlığa aday olmayı düşünüyor olabilir. Çünkü Galatasaray'da unutulmaz izler bırakarak gidiyor. Erden Timur, iyi izler bıraktı, iyi hizmetler etti. Her kulübün bir Erden Timur'u olmalı. Bulmak kolaysa... Az konuşuyor, bazen ortalığı ayağa kaldırıyor, sevimsiz ifadeleri oluyor, ciddi eleştiri alıyor, çoğu zaman susuyor, bazen böyle çiçek atıyor. Akıllı adam. Fenerbahçe'de Erden Timur tipinde bir yönetici yok." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2024, 12:52
YORUM EKLE