Serhat Akın: "Jose Mourinho Fenerbahçe'ye gelsin, Galatasaraylılarla dalga geçmek istiyorum"

Galatasaray, şampiyonluğa odaklanırken Fenerbahçe, yeni teknik direktörünü belirlemeye çalışıyor.

Serhat Akın: "Jose Mourinho Fenerbahçe'ye gelsin, Galatasaraylılarla dalga geçmek istiyorum"

Sports Digitale Youtube kanalında Serhat Akın, Galatasaray ve Fenerbahçe gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Akın'ın açıklamaları şu şekilde:

"MOURINHO GELİRSE OKAN BURUK RAHAT ETMEZ"

"Jorge Jesus ve İsmail Kartal'dan sonra Jose Mourinho, Fenerbahçe'ye gelirse Okan Buruk rahat etmez. Herhalde şimdiden rahat değildir. Mourinho defans yaptırır, yaptırmaz onu tartışmıyorum ama ismi bile Türk futbolundaki havayı değiştirir, tüyleri diken diken yapar."

"ARTIK GALATASARAYLILARLA DALGA GEÇMEK İSTİYORUM"

"Yıllarca Fenerbahçe'yi yorumlarken Galatasaraylılar benimle dalga geçti. Ben de artık Galatasaraylılarla dalga geçmek istiyorum. Jose Mourinho, Kadıköy'de bir gol sevinci yapsın, o tribünler aşağıya insin, bak o zaman neler oluyor. Biraz rekabet olsun."

"GALATASARAY, KARŞILIK VERECEKTİR

"Fenerbahçe'nin olası bir Jose Mourinho hamlesiyle Galatasaray da karşılık verecektir. Belki transfer yapacaklar, belki başka bir şey yapacaklar. Bu her zaman böyledir. Mesela bu sezon Fenerbahçe'nin kadro kalitesi Galatasaray'dan düşük değildi. Hatta market değeri olarak Fenerbahçe bir tık daha iyi. Fenerbahçe ve Galatasaray aşağı yukarı denktir. Biri hamle yapar, diğerinden karşılık gelir. İşte bu yüzden birbirlerine ezeli rakip oluyorlar."

"FALCAO GELDİĞİNDE SEVİNMİŞTİM"

"Galatasaray'a Falcao geldiğinde çok sevinmiştim. Hatta Fenerbahçe'de forvet oynamış birisi olarak 'Falcao hastasıyım' demiştim. Futbolun bir şov olduğunu unutmayalım." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2024, 18:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat
Nihat - 2 hafta Önce

Feneri soyup 6ay sonra kacar

Alper
Alper - 2 hafta Önce

Hayaller Fenerbahçe gerçekler Galatasaray

Ahmet Ceylan
Ahmet Ceylan - 2 hafta Önce

Bundan kaybediyorlar başarılı olalım kupalar alalım derdi yok büyük küçük hep dertleri Galatasaray halbuki başarıyı hedef alsalar zaten bizi geçecekler ama bu tür düşünmeleri bize yarıyor

Ömer
Ömer @Ahmet Ceylan - 2 hafta Önce

Bizi geçmemelerinin nedeni başarıyı hedef almamaları mı sadece yoksa bizden büyük olmamaları mı! GS'liymişsin gibi yazma komik oluyor!

Suat Karakaya
Suat Karakaya - 2 hafta Önce

Mourinho Fener'e gelmez ama gelmesini isteri GS li olarak,hem devri kapandı hemde FeBe ye maddi acidan büyük zarar verip gider.

Mehmet
Mehmet - 2 hafta Önce

Jose Mourinho yeni tazminat alacağı kulübe geliyor

?.....
?..... - 2 hafta Önce

Kısaca Galatasaray, lilar dalga geçe geçe mafetti diyor sözde bu akil oldukça değil morinyo kople real yada munih olsun kaybetmeye mahkumsunuz tek amacınız Galatasaray, i geçmek

Salih marap
Salih marap - 2 hafta Önce

GS LA AGABABALARIN DALGA GECEMWDI SEN KIMSINDE DALGA GECECEKMISSIN MORINYO SON CALISTIRDIGI ROMA DAN KOVULDU OGLUM KOVULDU ONUN GIBI NE HOCALAR GELD GECTI BURADAN

Yılmaz Yıldırım
Yılmaz Yıldırım - 2 hafta Önce

Aynaya bak kendinle dalga geç gelmiyeceğı degil getirmeye gücünüzün yetmiyeceğini bilmiyorsan şimdiden kendinle dalga geç yoksa 5ci ⭐️ den sonra geç kalmış olursun cancazım