Emre Bol: "Galatasaray'a gerçekten hayranlık besliyorum, normal şartlar altında..."

Galatasaray, Süper Lig'de rekorlar kırarak şampiyonluğa doğru gidiyor.

Emre Bol: "Galatasaray'a gerçekten hayranlık besliyorum, normal şartlar altında..."

SkySpor Youtube kanalında Emre Bol, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili yorumlarda bulundu.

Bol'un açıklamaları şu şekilde:

"GERÇEKTEN HAYRANLIK BESLİYORUM"

"Galatasaray Kulübü'ne bazı şeylerde gerçekten hayranlık besliyorum. Bunu niye söylüyorum, biliyor musun? Normal şartlar altında Sayın Dursun Özbek'in karşısına herhangi bir aday çıkması mümkün mü? Kemerburgaz'ı halletmiş, Florya'yı çözmüş, 2 sene üst üste şampiyon olmuş, her şey çok da başarılı gidiyor. Şimdi bir başkandan daha ne bekliyorsun ki? Kasa kolaylığı yapmış."

"ANASININ AK SÜTÜ GİBİ HELALDİR"

"Galatasaray bu sene şampiyon olursa ki olması %99.9. Anasının ak sütü gibi helaldir. Fenerbahçe de olsa anasının ak sütü gibi helaldir. Kimse bana dümen yapmasın. Yok hakemler falan..."

"HAKEMLERLE KİMSE ŞAMPİYON OLAMAZ"

"Kuyumcu terazisi vardır, sezon sonunda kuyumcu terazisine Galatasaray'ın ve Fenerbahçe'nin lehine, aleyhine olanları koyalım, inan denk çıkar. Bırakın bu işleri. Hakemlerle kimse şampiyon olamaz. Hakemler hata yapar, hakemler kötü! Sana da kötü, ona da kötü, herkese kötü. Onun için ayak yapmayacaksınız."

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2024, 23:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zaza
Zaza - 2 hafta Önce

Kardeşşş
Bırakın bu ayakları.Hakemlerle bile şamp olamadık diyemiyorsun.Yok hakem hataları fb ye ve gs ye eşit yapılmıştır diye kolpa yapıyorsun.Şimdi biz bunu ne yeriz ne de gargara yaparız.Ama şampiyonluğu adamın boğazına böyle dizeriz.Biz tarihi yazarız,tarihte gerçekleri.Bu sene de sizin payınıza düşen;tarihin tozlu sayfalarında,olağanüstü ve alenen kollanmanıza rağmen ki "her mecrada" tek bir kupa bile alamamanızdır.Hepinize iyi uykular....
Kardeşşşşş...

Mustafa Çetin
Mustafa Çetin - 2 hafta Önce

Adamsın emrem