Serhat Akın: "İşte bu yüzden hep Galatasaray başarılı oluyor, aynen böyle devam edin"

Fenerbahçe cephesinde Galatasaray ile ilgili tartışmalar kaos neden oluyor.

Serhat Akın: "İşte bu yüzden hep Galatasaray başarılı oluyor, aynen böyle devam edin"

Futbol yorumcusu Serhat Akın, Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü İsmail Kartal ile ilgili ağır eleştiriler yapması sonrasında tepki aldı.

Serhat Akın'a tepki gösteren isimlerden biri de ünlü oyuncusu İlker Ayrık oldu.

"KALBİMİ KIRIYOR"

İlker Ayrık, "İsmail Kartal'ı eleştirmek herkesin hakkı elbet. Beğenmemek mümkün, istememek anlaşılabilr. Fakat alay konusu olması kalbimi kırıyor. Ki karşısındaki kendisinin bir meslek büyüğü. Onca laf söyledi beyefendi İsmail Kartal’a, benim minnacık tepkimi kaldıramayıp engelliyor. Yazık." ifadelerini kullandı.

SERHAT AKIN: "İŞTE BU YÜZDEN HEP GALATASARAY BAŞARILI OLUYOR"

Serhat Akın kendisine eleştiren İlker Ayrık'ı engellerken şu sözlerle cevap verdi:

"Yarım akıllılar. Hiçbir başarısı olmayan hocayı eleştirdiğim için bana tepki gösteriyor. İşte bu yüzden hep Galatasaray başarılı oluyor. Fatih Terim'i kovuyorlar, Hamza Hamzaoğlu'nu gönderiyorlar, Okan Buruk hala diken üstünde, o bile eleştiri alıyor. Biz ise 'Ali Rıza Bey tadımız kaçmasın' zihniyetinde devam ediyoruz. Aynen böyle devam edin siz." dedi.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2024, 12:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre yardımcı
Emre yardımcı - 1 ay Önce

Gs a alman ekolü yakışır. Bence oyunun her iki yönünü de iyi oynayan müthiş bir almansaray ekolü olmalı.KONYADAN SELAMLAR. KARİZMATİK EMRE.GS 92