Tugay Kerimoğlu: "Galatasaray'da hayranlıkla izliyorum, ben ilk defa görüyorum"

Galatasaray, Süper Lig'de zorlu Başakşehir engelini 2-1'lik skorla geçti.

Tugay Kerimoğlu: "Galatasaray'da hayranlıkla izliyorum, ben ilk defa görüyorum"

TRT Spor yorumcusu Tugay Kerimoğlu, Galatasaray ile ilgili yorumlarda bulundu.

Kerimoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"SANCHEZ, YAKIN OYNAMAYI SEVEN BİR KARAKTER"

"Şampiyonlar Ligi dönüş maçında Galatasaray çok rahat bir performans sergiledi. Sanchez'in yerden pas yapmak isteyen ayakları iyi ve hava toplarında da başarılı bir stoper olduğunu gördük. Rakibe fazlasıyla yakın oynamayı seven bir karakteri olduğunu da gördük."

"TORREIRA, RAKİBİ RAHAT BIRAKMADI"

"Torreira bugün sahada çok çalıştı, ikinci toplarda ikili mücadelelerde rakibi rahat bırakmadı. Galatasaray'da işlerin bugün itibariyle iyi gittiğini gördük."

"NELSSON YERİNE SANCHEZ'İ TERCİH EDERİM"

"Tete'nin de daha hareketli bir şekilde oyun içerisinde olduğunu gördük. Nelsson yerine Sanhcez'i tercih ederim, bana daha çok güven veriyor. Rakibi boğmasının yanı sıra ayağı da pas oyununda ekstra katkı sağlıyor."

"ICARDI, KEREM AKTÜRKOĞLU'NU ARADI"

"Başakşehir'in bu kadar baskıyı arttırmasının sebebi Hakim Ziyech'in bir süre sonra rakibi kovalamayı bırakmasından kaynaklanıyor. Barış'ın performansından memnun olmayıp Kerem Aktürkoğlu'nu oyuna sokmak akıllıcaydı. Kerem'in yedekte durmasının sebebi oyuncuya olan tepkilerden dolayı değil, kesinlikle rotasyon olarak düşünüyorum. Icardi'nin bugün Kerem Aktürkoğlu'nu aradığını gördük."

"BOEY'İ HAYRANLIKLA İZLİYORUM"

"Sacha Boey'i hayranlıkla izliyorum. Sebebi, bu kadar agresif oynarken rakibe saygı duyup ama kendi oyununu kabul ettiren sağ bek ben ilk defa görüyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamımızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2023, 03:37
YORUM EKLE