Ahmet Ercanlar: "Fenerbahçeliyim ama Galatasaray'dan bu şekilde gitmesine ben bile üzüldüm, kötü oldum"

Galatasaray'da Erden Timur'un ayrılığı zaman zaman gündem olmaya devam ediyor.

Ahmet Ercanlar: "Fenerbahçeliyim ama Galatasaray'dan bu şekilde gitmesine ben bile üzüldüm, kötü oldum"

Fenerbahçeli gazeteci Ahmet Ercanlar, Galatasaray'daki görevinden istifa eden Erden Timur için övgü dolu sözler söyledi.

Ercanlar'ın açıklamaları şu şekilde:

"ERDEN TİMUR'UN BU ŞEKİLDE GİTMESİNE BEN BİLE ÜZÜLDÜM"

"Yıllarımı bu işe verdim ve hep rengimi de belli ettim. Fenerbahçeliyim ama Erden Timur'un bu şekilde gitmesine ben bile üzüldüm."

"ALEX'İN FENERBAHÇE'DEN GİDİŞİ AKLIMA GELDİ"

"Kendisini çok eleştirdim, hep karşı çıktım ama gözlerinin dolmasını ve yüzünün kızarmasını görünce kötü oldum. Alex'in Fenerbahçe'den gidişi aklıma geldi. Başarı her zaman cezasız kalmaz."

"ADAMI İNDİRDİLER"

"Erden Timur, Galatasaray siyasetine yabancı bir isim. Akıllı davranamadı. Yani her doğruyu her yerde söylemeye çalıştı. Sonra adamı indirdiler. Zaten kendisinin Ali Koç ile ilgili ciddi bir sorunu yok. Onun derdi içerdekilerle."

"FATİH TERİM'E YAKIN İSİMLER VAR

"Galatasaray'daki bu ayrılıklar birbirini bağlayabilir ve Okan Buruk da gidebilir. Galatasaray'ın yeni yönetiminde Fatih Terim'e yakın isimler olduğunu biliyorum. Bunu sadece sevgi anlamında söylemiyorum. O yüzden futbolda her an her şey olabilir. Bugün, yarın hiç fark etmez." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2024, 22:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa bekci
Mustafa bekci - 1 ay Önce

Ercan bey olanın gitmesini çokmu istiyorsunuz okan oldukça size şampiyonluk yok