Altan Tanrıkulu: "Teklif gelirse Galatasaray göndersin, durdukça zarar ederler, çok para edecek oyuncu değil"

Galatasaray, şampiyonluğa doğru giderken yaz transfer döneminde önemli gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Altan Tanrıkulu: "Teklif gelirse Galatasaray göndersin, durdukça zarar ederler, çok para edecek oyuncu değil"

Tivibu Spor yorumcusu Altan Tanrıkulu, Galatasaray ile ilgili yorumlarda bulundu.

Tanrıkulu'nun açıklamaları şu şekilde:

"KEREM DEMİRBAY, ANTRENMANDA O GOLÜ ATAMAZ"

"Kerem Demirbay'ın attığı gol futbolda pek olabilecek bir gol değil. Çalım attığı adam onu bırakıyor, Kerem'in de orada pas vermesi lazım. Icardi, arka direkte bomboş. Nereye vurdu? Acayip bir yere vurdu. Antrenmanda boş kaleye vursa o golü atamaz. Hakikaten atamaz. Herhalde içinden geldi, vurdu, gol oldu." 

"NELSSON'A PARAYI VERENE GÖNDER"

"Galatasaray, Nelsson'un sözleşmesini uzatmaz. Zaten sözleşmesi devam ediyor. Sözleşmesini uzattın, belki 3 ay sonra kötü oynayacak. İyi teklif yapan olursa o zaman güle güle derler. Nelsson, durdukça zarar edersin. Teklif geldiğinden göndereceksin. Geçen sene maksimum değeri Sevilla'dan almışlardı ama hata yapıp göndermediler. Eğer satılacaksa yaz transfer döneminde parayı verene gönder. Çok para edecek oyuncu değil."

"ABDÜLKERİM BARDAKCI, İYİ BİR TRANSFER YAPABİLİR"

"Abdülkerim Bardakcı değerli, o para eder. Abdülkerim ile Nelssona rasında dağlar kadar fark var. Çok iyi bir stoper. Sıçraması, aklı, oyun kuruşu, ortaları, gol pozisyonunu hissetmesi, rakiple bire bir direnci... Nelsonn tamamlayıcı oyuncu olur, büyük takımda oynayamaz. Abdülkerim Bardakcı, iyi bir transferle iyi bir yerlere gidebilir. Abdülkerim'de o potansiyel var ve bunu görüyorlar. Nelsson, standart bir Danimarkalı. Bir Kjaer değil." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2024, 10:47
YORUM EKLE