Dursun Özbek'ten Fenerbahçe ve Beşiktaş'a gönderme!

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek'ten Fenerbahçe ve Beşiktaş'a gönderme!

Galatasaray Divan Kurulu Nisan ayı Toplantısı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu Özhan Canaydın Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek toplantıda açıklamalarda bulundu.

FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ'A GÖNDERME

Dursun Özbek, Fenerbahçe ve Beşiktaş cephesinden Galatasaray'ı hedef alan açıklamalara cevap verdi.

Özbek'in açıklamaları şu şekilde:

"GALATASARAY'A KARŞI TUTUMLARI VAR"

"Bugün federasyonda çok önemli bir toplantı var. Gündemi, güncel sorunlarla ilgili. Ayrıca önümüzdeki yılın organizasyonu ilgili, ligin nasıl oynayacağıyla konusuyla ilgili toplantı var. Buna bağlı olarak her dönemde olduğu gibi Galatasaray’ın başarılı olduğu dönemlerde rakiplerimizin, futbolla ilgili kişilerin Galatasaray’a karşı tutumları var. Bunu yadırgamıyoruz. Çünkü önceden de bu böyleydi, bugün de böyle."

"GALATASARAY'IN HER ŞEYİYLE UĞRAŞMAYA BAŞLADILAR"

"Çok sıkı mücadele zamanı. Bu mücadeleyi de sizlerin adına, Galatasaray adına veriyoruz. Bu mücadeleyi yaparken sizin bizi desteklemeniz çok önemli. O kadar önemli ki rakiplerimiz artık futbolun sahada oynanmasının dışında Galatasaray’ın her şeyiyle uğraşmaya başladılar."

"BÜTÜN DÜNYAYA İSPATLADIK"

Biz şunu bütün dünyaya ispatladık, eğer birlik ve beraberlik içinde olursak onlar ne yaparsa yapsınlar boşuna. Onun için özellikle bu kritik dönemde tekrar aynı birlikteliği bugüne kadar gösterdiğiniz desteği göstermenizi sizden rica ediyorum. Çünkü biz sizden kuvvet alıyoruz. Siz bizi desteklerseniz biz kendimizi en kuvvetli seviyede hissediyoruz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2023, 11:27
YORUM EKLE