Emre Kaplan: "Galatasaray'dan ayrılma zamanı geldiğini düşünüyor ama yazın evlenecek, fikri değişebilir"

Galatasaray'da Kerem Aktürkoğlu sezon sonunda sarı kırmızılı formaya veda etme ihtimali olan oyuncular arasında yer alıyor.

Emre Kaplan: "Galatasaray'dan ayrılma zamanı geldiğini düşünüyor ama yazın evlenecek, fikri değişebilir"

Galatasaray'ın milli oyuncusu Kerem Aktürkoğlu, son haftalardaki performansıyla bir kez daha eleştirilerin hedefindeki isim olmuştu.

Yedek kulübesine çekilen 25 yaşındaki oyuncunun sezon sonunda ayrılma düşüncesi de bulunuyor.

Galatasaray muhabiri Emre Kaplan, Futbol Plus Youtube kanalında Kerem Aktürkoğlu ile ilgili yorumlarda bulundu.

Kaplan'ın açıklamaları şu şekilde:

"KEREM, BİRAZ YORULMUŞ"

"Kerem Aktürkoğlu'nu artık sürekli baskı, eleştiri, negatif atmosfer biraz yormuş. Sene sonunda aklında bir ayrılık fikri oluştuğunu düşünüyorum. Kendiyle ilgili duruma bakıp fırsatları değerlendirecektir. Galatasaray'ın göndermeye niyeti yok, devam etmek istiyor. Kerem Aktürkoğlu cephesi artık biraz zamanı geldiğini düşünüyor."

"YAZ AYLARINDA EVLENECEK, O DA BELİRLEYİCİ OLABİLİR"

"Bir de önemli bir detay vereyim. Özel hayat futbolcular için bazen çok belirleyici olabiliyor. Kerem Aktürkoğlu, yaz aylarında evlenecek. Hayatında yepyeni bir sayfa açacak. O da belirleyici olabilir. Yurt dışına gitme konusunda eşine de fikrini sorması gerekbilir. Kerem'in şu anda aklındaki önceliğini ayrılmak olduğunu düşünüyorum ama tabii ki değişebilir." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2024, 19:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
S.horuz
S.horuz - 4 hafta Önce

Okan hoca kanatlara önlem alsın korüdor gibi tehlikeli pozisyonlar ordan geliyor yardımcılarıda uyarmıyor futbolun hatalarınıda görmüyorlar