Evren Turhan: "Okan Buruk, Galatasaray'da istemiyor ama takımda kalırsa..."

Galatasaray'da transferlerin henüz yapılmaması nedeniyle eleştiriler yapılıyor.

Evren Turhan: "Okan Buruk, Galatasaray'da istemiyor ama takımda kalırsa..."

BTV Youtube kanalında Evren Turhan, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi.

Turhan'ın açıklamaları şu şekilde:

"İŞLER AKSIYOR"

"Galatasaray'da transfer şöyle yapılıyor. Okan Buruk, Cenk Ergün ile konuşuyor. Cenk Ergün, görüşme yapmak için İbrahim Hatipoğlu ve Maruf Güneş'e oyuncuları söylüyor. Onlar görüşme yaptıktan sonra en son Başkan Dursun Özbek'e bilgi paylaşıyorlar. Şimdi burada kurumsallık var ama işler aksıyor. Böyle olunca da ne oluyor? Görüşmeler uzadıkça transferin olmama ihtimali ve başka pürüzler ortaya çıkıyor."

"ERDEN TİMUR DÖNEMİNDE ÖYLE DEĞİLDİ"

"Erden Timur varken öyle değildi. Her şeyi direkt tek başına hallediyordu. Hocayla, başkanla irtibat halindeydi. İşler takır takır yürüyordu. Bir de burada iletişim çok önemli. Sen bir oyuncuyu alamıyorsan bunu kamuoyuna ve taraftarına açıklaman lazım. Birinci ağızdan açıklama yapmak farklı, gazetecilerden transfer bilgisi öğrenmek farklı. Bu sefer diğer gazeteci ya da muhabir başka bir şey söylüyor. Taraftarın aklı bulanıyor, kime inanacağına şaşırıyor."

"SERGIO OLIVEIRA'YI İSTEMİYOR"

"Okan Buruk, Sergio Oliveira'yı istemiyor ama takımda kalırsa kendisinden faydalanacak. Hoca transferi problem etmiyor. Yönetime inanıyor ve taraftara güvence veriyor." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2024, 00:53
YORUM EKLE