Abdülkerim Durmaz: "Galatasaraylılar bu kadar basit düşünmez, böyle bir şey olabilir mi? Ortalığı kızıştırmak istiyorlar"

Süper Lig'de gözler Galatasaray - Fenerbahçe derbisine çevrildi.

Abdülkerim Durmaz: "Galatasaraylılar bu kadar basit düşünmez, böyle bir şey olabilir mi? Ortalığı kızıştırmak istiyorlar"

Vole yorumcusu Abdülkerim Durmaz, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili yorumlarda bulundu.

Durmaz'ın açıklamaları şu şekilde:

FENERBAHÇELİ FUTBOLCULAR GAZI KAÇMIŞ GAZOZ GİBİ"

"Fenerbahçeli futbolcular gazı kaçmış gazoz gibi. Açıkçası herhangi bir farklı oyun veya Galatasaray'a karşı bir reaksiyon çok beklemiyorum. Camianın atmosferi de buna uygun değil. Mevcut başkan, yöneticiler, diğer kongre üyeleri, tamamen seçime odaklanmış durumdalar. Galatasaray'da da seçim var ama herkes hala şampiyonluğua fokuslanmaya devam ediyor."

"GALATASARAYLI FUTBOLCULAR BU KADAR BASİT DÜŞÜNMEZLER"

"Medyada bazı şeyler çıkıyor, 'Galatasaraylı futbolcular normal galibiyetin yerine farklı galibiyeti düşünüyor' diyorlar. Böyle bir şey olabilir mi? Siz hiç futbolcu psikolojisinden anlamaz mısınız? Kaldı ki Galatasaray'ın üst düzey oyuncuları var. Bu kadar basit düşünmezler."

"ORTALIĞI KIZIŞTIRMAK İSTİYORLAR"

"2000'de Samuel Johnson'un Ali Sami Yen'de attığı golü hatırlayın 'Herkes Galatasaray fark atar' dedi ama Fenerbahçe yendi. O yüzden ortalığı kızıştırmak istiyorlar. Sen 1-0 da yensen, 4-0 da yensen aynı şey. Sadece farklı galibiyet sana haz verir. O haz da birkaç gün içerisinde geçer."

"GALATASARAY YENİLİRSE O HAFTA GEÇMEZ

"Diyelim ki Galatasaray, Fenerbahçe'ye yenildi. O hafta Konyaspor maçına kadar geçmez. Top yuvarlaktır. Futbolcu her türlü sonucu düşünmeye başlar." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2024, 09:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zinnur Yüksel
Zinnur Yüksel - 2 hafta Önce

Ne hazmış apo sız deki 0-6 hazzı hiç geçmiyor

Necat zengin
Necat zengin - 2 hafta Önce

Abdülkerim hayâl kurma yaa samiyende fenerin şansı yüzde 0.05 dır güldürme beni