Dursun Özbek: "Yakında müjdeyi vereceğiz, Galatasaray'da..."

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, başkan adaylığı konusunda açıklamalar bulundu.

Dursun Özbek: "Yakında müjdeyi vereceğiz, Galatasaray'da..."

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Beyaz TV'ye gündemle ilgili açıklamar yaptı.

Özbek'in açıklamaları şu şekilde:

"GALATASARAY, ÖNCÜLÜK YAPACAK"

"Paralimpik akademi çok önemli. Her toplumda olduğu gibi engelli vatandaşlarımız var. Onların da bu sportif aktivitelere katılması için büyük çaba sarf ediyoruz. Galatasaray ile daha büyük kitleye yayılıyor. Galatasaray bu konuda da öncülük yapacak. Yeni yerleşkemizde bu konularla ilgili yeni yatırımlarımız olacak. Konuyu toplumsal bir konu olarak görüyoruz. Her şey Galatasaray ile olunca daha güzel oluyor." dedi.

"YAKINDA MÜJDEYİ VERECEĞİZ"

"Biz 2022 Haziran seçimlerine giderken konuya açıklık getirdik. Amatör sporlar için fonlar yaratacağız dedik. Mevcut projeler yürüyor. Yakında müjdeyi vereceğiz. Galatasaray'da bir fon kuruyoruz, bu fonda para sabit, kimse dokunamayacak. Bu fonlar geldiğinde her branşa yatırım yapılacak ve daha başarılı bir süreç başlayacak. Sürdürülebilir bir başarıya destek verecek olan bir proje bunu yakında açıklayacağız."

BAŞKANLIK AÇIKLAMASI

"Mayıs 2024'e giderken bir seçim var. 'Ben başkan olacağım' kültürü bizde yok. Camia başarılı görürse sizi tekrar davet eder. Tercihi yapacak camiamızdır. Bu saygıya binaen hiçbir Galatasaraylının bunu dile getirmesi doğru değil. Biz Galatasaray'a hizmet etmeye geldik. Seçim dönemine giderken bunu fazla konuşmak istemiyoruz. Sportif başarı için 3-4 aylık çetin bir yol var. Şampiyonluk için uğraşıyoruz." ifadelerini kullandı.

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2024, 22:56
YORUM EKLE