Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'da ne bulurlarsa Okan Buruk'un önüne getirecekler, umarım pahalıya patlamaz"

Galatasaray'ın transferlerde geç kalması sarı kırmızılı taraftarların tepkisine neden oluyor.

Rasim Ozan Kütahyalı: "Galatasaray'da ne bulurlarsa Okan Buruk'un önüne getirecekler, umarım pahalıya patlamaz"

BTV Youtube kanalında Rasim Ozan Kütahyalı, Galatasaray yönetimini transferler nedeniyle eleştirdi.

Kütahyalı'nın açıklamaları şu şekilde:

"ERDEN TİMUR'U ARAYACAKLAR"

"Sezon biteli 1.5 ay oldu, yetki istediniz, yetki de aldınız. Bu transferler nerede kaldı? Hani Sportif A.Ş'ye yeni isimler atandı, onlar görüşecekti. Turnuva da bitti bitecek hala tık yok. Vallahi bunlar Erden Timur'u arayacak ama iş işten geçecek, ben söyleyeyim."

"ÇÖPLERE KALACAKLAR"

"Bana öyle geliyor ki Galatasaray, yine Ağustos ayında Avrupa kulüplerinin kullanmadığı çöplere kalacak. Akşam pazarında meyve almak gibi bir şey. Artık ne bulurlarsa Okan Buruk'un önüne getirecekler."

"BU BECERİKSİZLİK PAHALIYA PATLAR"

"Umarım Şampiyonlar Ligi'nden elenmeyiz. Yoksa bu beceriksizlik pahalıya patlar. Taraftarın beklentisi artık büyüdü." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2024, 01:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 4 gün Önce

Eğer yönetim böyle bir hata yaparsa yazıklar olsun....Bu transfer yapamadıklarını ve beceriksiz olduklarını gösterir....taraftar da her maçta protesto anlamında gerekeni yapar....bizi Auerier ve Endombili gibilerine mahkum etmesinler....adamlar oynamadan yata yata paralarını alıp gittiler....