Sergen Yalçın: "Fenerbahçe Başkanı konuşsun, Galatasaray daha iyiydi"

Galatasaray, Süper Lig'de 24. şampiyonluğa ulaşarak Fenerbahçe ile farkı giderek açmaya devam ediyor.

Sergen Yalçın: "Fenerbahçe Başkanı konuşsun, Galatasaray daha iyiydi"

Kafa Sports Youtube kanalında Sergen Yalçın, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili yorumlarda bulundu.

Yalçın'ın açıklamaları şu şekilde:

"FENERBAHÇE BAŞKANI KONUŞSSUN"

"Fenerbahçe, geçen sene rekorlar kırıp 99 puanla şampiyon olamadı. Kim şampiyon oldu? Galatasaray... Çünkü Galatasaray, Fenerbahçe'den daha iyiydi. Oturmuş kadroları var. Üstelik doğru oynadılar. Mesela sezon başında vitesi bir anda 4'e, 5'e takmadılar. 1-0, 2-1 ile işi hallettiler. Fenerbahçe ise çok hızlı gitti ve Ocak ayından sonra düşmeye başladı. Kampa katılmamalar, idman eksikleri, başka sıkıntılar oldu... Burada sorun İsmail Kartal mı, farklı etkenler mi? Bunu benim yorumlamam doğru olmaz. Fenerbahçe Başkanı konuşsun."

"SÜPER KUPA MAÇINDA TEPKİ VERDİN DE NE OLDU?"

"Fenerbahçe, Galatasaray karşısında Süper Kupa maçına çıkmayarak tepki göstermek istedi. Tepki verdin de ne oldu? Hiçbir şey değişmedi. Rakibin bir kupa daha kazandı. Galatasararay'ın şampiyonluk yürüyüşü zaten oradan sonra başladı. Kupayı aldılar, daha motive oldular, hatta yarıda kalan maçta bile idman yaptılar. Fenerbahçe için ise her şey kötü gitmeye başladı."

"HERKESİN YERİ AYRIDIR"

"Fenerbahçe eğer Süper Kupa'yı alsaydı, yedek kadrosu bile Olympiakos'u elerdi ve UEFA Konferans Ligi'nde yarı finale çıkıp başka hedefleri olabilirdi. Senin hocanın, oyuncunun kongrelerde ne işi vardı? Senin başkanın, yöneticin Samandıra'da dolaşsa oradakiler rahatsız olmaz mı? Herkesin yeri ayrıdır." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2024, 02:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmettopal
Ahmettopal - 4 gün Önce

Sergen hocanın değerlendirmelerini genel olarak çok beğenmem ama şu soyledikleri o kadar doğru ki.futbok sahada oynanır sahada kazanılır süper kupa maçına çıkmamak demek kendi takımını hiçe saymak demektir kendi futbolcun bile kazanma azmini kırarsın.basarisizliklarin nedenini birada kendinde arayacaksın Geldiğinden beri şampiyonluk yasayamamossin hırs yapıyorsun cebindeki paraya güvenip kamuoyuna erkeklik tasliyorsun.bir gün gelecek bu tavırla kendi arasında taraftarın seni domatesle yasliyacak.kicina teneke baglayacaklar ..çünkü artık kandirabilecegin kimse kalmadi

Mehmet
Mehmet - 4 gün Önce

Hadi ordan

Hikmet balci
Hikmet balci - 3 gün Önce

Hollanda'daki ve İngiltere 7 numaralı oyuncusu u Galatasaray transfer etsin