Serdar Ali Çelikler: "Adam rest çekmiş, Galatasaray bunu fırsat bilip devreye girdi, işte bu yıldız transferi"

Galatasaray'da yeni sezon için yapılan transfer hamlelerinden detaylar ortaya çıkıyor.

Serdar Ali Çelikler: "Adam rest çekmiş, Galatasaray bunu fırsat bilip devreye girdi, işte bu yıldız transferi"

Vole yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Galatasaray'ın gündemiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Çelikler'in açıklamaları şu şekilde:

"GALATASARAY TARAFTARI HAKLI"

"Okan hocanın açıklamalarını dinledim. Çok olgun ve yapıcı konuşmuş. Başka hoca olsa yangın yapmıştı. Kimse Temmuz'da Mauro Icardi gibi dünya yıldızı getirilmesini beklemiyor ama Galatasaray'ın 6 aydır sağ bek sıkıntısı belliydi. Hala getiremediysen ya da işin alternatiflere, menajerlere kaldıysa hayret. Galatasaray taraftarı sesini çıkarma konusunda haklı. İşi son güne bıraktın, işte Ndombele geldi. Geçen sene de hoca yönetimi bozmadı, hep saha içerisinde kalmaya çalıştı."

"GUELA DOUE'Yİ TANIMIYORUM"

"Guela Doue diye bir sağ beki almak üzereler diyorlar. Ben nasıl bir oyuncu olduğunu bilmiyorum. İnşallah iyi bir oyuncu çıkar da hocanızı biraz olsun memnun edersiniz."

"BRUNO FERNANDES REST ÇEKTİ"

"Galatasaray'ın Manchester United'dan Portekizli 10 numara Bruno Fernandes ile ilgilendiğini söylemiştim. İşte alırsan bu yıldız transferi. Adam bakıyor ki Erik Ten Hag ile yola devam edecekler, kulübüne rest çekiyor. 'O varsa ben yokum' minvalinde bir şey demiş. Galatasaray da bunu fırsat bilip devreye giriyor."

"DURSUN ÖZBEK'İN BÖYLE BİR İSTEĞİ VARMIŞ"

"Olurunu falan bilmem ama şunu biliyorum. 15 Ağustos'tan sonra Galatasaray bir tane yıldız yakalayabilir. Dursun Özbek'in böyle bir isteği varmış. Hava getirecek bir ismin peşine düşecekler." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2024, 20:58
YORUM EKLE