Serhat Akın: "Allah aşkına hangi maçı seyrettin? Galatasaray'ı aşağıya çekti"

Galatasaray'ın Fenerbahçe'ye mağlup olmasının ardından Okan Buruk, eleştiri aldı.

Serhat Akın: "Allah aşkına hangi maçı seyrettin? Galatasaray'ı aşağıya çekti"

Sports Digitale Youtube kanalında Serhat Akın, Galatasaray - Fenerbahçe derbisi sonrası yorumlarda bulundu.

Akın'ın açıklamaları şu şekilde:

"BU NASIL OLUYOR OKAN HOCAM?"

"Senin takımın bu haftaya kadar tüm maçlarını kazanmıştı. Daha hazır olmayan takım Fenerbahçe'ydi. Tam kadro çıktın, Fenerbahçe'nin ise eksikleri vardı. Sen 10 kişi kaldıktan sonra rakibe bir sürü pozisyon verdin. Fenerbahçe 4'e 2, 5'e 3, bir sürü pozisyona girdi. Bu nasıl oluyor Okan Hocam?"

"ALLAH AŞKINA HANGİ MAÇI SEYRETTİN?"

"Maçtan sonra 'Rakip aslında kapandı, bekledi' demişsin. Allah aşkına hangi maçı seyrettin? Haftalardır seni övüyorduk da ilk mağlubiyetinde de bu kadar olmaz yani. Rakibinde ameliyattan çıkmış oyucular vardı. Sen takımını hazırlamamışsın. Geçen hafta Karagümrük maçında sinyali alman gerekiyordu. İsmail Kartal'a söylediklerimizi şimdi sana söylüyoruz. Üstelik yaptığın değişiklikler takımı daha da aşağıya çekti."

"OKAN HOCA ÜZERİNE ALINMASIN"

"Basın toplantılarını eve gidince izliyorum, basın mensupları 'İsmail Hoca böyle dedi, siz ne düşünüyorsunuz?' diye sorular soruyor. Halbuki İsmail Kartal kimseye gönderme yapmıyor ama oradaki muhabirler ve gazeteciler ortalığı kızıştırmak için söylüyorlar. O yüzden üzerine alınmasın." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2024, 18:37
YORUM EKLE