Ahmet Çakar: "Ali Koç, Galatasaray'ın sahasında bunu yapamaz, burası dağ başı değil, kan davasına döndü"

Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde yaşanan olaylar Ali Koç'un stada gelmesiyle büyüdü.

Ahmet Çakar: "Ali Koç, Galatasaray'ın sahasında bunu yapamaz, burası dağ başı değil, kan davasına döndü"

Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray - Fenerbahçe derbisi sonrasında yaşanan olayları yorumladı.

Çakar'ın açıklamaları şu şekilde:

"BU İŞ KAN DAVASINA DÖNDÜ"

"Bu iş artık kan davasına döndü. Başkanların sahayı basması, tribünlerin aşağıya inmesi, hocaların yaşadığı kavgalar... Daha neler göreceğiz kim bilir."

"ALİ KOÇ, SAHAYA GİREMEZ"

"Burası dağ başı değil. Ali Koç stada istediği zaman gelebilir, locaya girer, tribünlere girer, soyunma odasına gelir, basın yerine çıkıp açıklama verir ama sahaya kesinlikle giremez. Bu tamamen yanlış bir davranıştır. Kesinlikle Ali Koç hatalı. Maç bitmiş, stat kimin kardeşim? Galatasaray'ın... Fenerbahçe yönetiminin yaptığı nahoş."

"ZAMANINDA GALATASARAY DA YAPTI"

"Bu yaşananları zamanında Galatasaray da yaptı. Bayrak asmalar, Abdurrahim Albayrak'ın kupayı sahada aldırması... Bunlar üzücü olaylar." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2024, 09:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sercan Er
Sercan Er - 1 ay Önce

Doğru birşey söylerken yumuşatma amaçlı yanlış birşey ekliyorsun, "Abdürrahim" almadı, Galatasaray SK aldı o kupayı, o da orada o statta şampiyon olduğu için en doğal hakkı

Murat mücahitoğlu
Murat mücahitoğlu - 1 ay Önce

Ali koç bu ülkenin başına bela olmaya çalışan her şeyden yoksun biri ultraslanın haberi olsa kevgire çevirirlerdi

Murat köse
Murat köse - 1 ay Önce

Bizim klüp sorumluları bilmiyor musunuz ki adamlar kılçık siz nasıl herkes çıkıp gitmeden siz stadı bırakıp gidersiniz bu ne kepazelik stat sorumlusu ışıkları söndüremedin mi biz karanlıkta kupa kaldırdık o nu da mı yapamadın yapmakmı istemedin ben bu işte art niyet ararım arkadaş sorumlular tek tek gönderilsin

Ayhanpolatoz027@gmail.
Ayhanpolatoz027@gmail. - 1 ay Önce

Galatasaray evinde mağlup olduysa şampiyon olmasın hak etmiyor .Böyle korkak futbol olurmu, antrenör ne iş yapar 60 da değiştir mesi lazımdı en az 3 oyuncu yatırım dedi 1 puana aldı ağzının payını.

T. C Ahmet
T. C Ahmet - 1 ay Önce

Yeni işin hayırlı olsun KOÇ efendi şimdide mafya babalığınımı soyundun. Eee önünde seçim var taraftarına şirin gözükmek, başarısızlığını örtmek karşındaki rakibini al aşağı etmek için yapılmış bir dengesiz davranış sergilemişsin. Yanlız karşındaki adayın mert, açık sözlü, dobra dobra seninle kıyaslanamayacak kadar delikanlı senin esas amacın başkan olduğun sürece futbolda başarın ne kaç sezon şampiyon oldun, kaç kupa kazandın ama FB klüp başkanlığı yaptığın sürece rakibin şampiyonluklarını en çok gören başkan olarak anılacaksın.

Zizu
Zizu - 1 ay Önce

Hayret Ali Koç'un adamı nasıl bunu söyler

Turkoglu Turk
Turkoglu Turk - 1 ay Önce

Daha once GS'da yapti.Kisasa kisas.