Batuhan Karadeniz: "Galatasaray'a ihanet edilmiştir, seni Galatasaray'dan önce tanımazdım"

Galatasaray'da Fenerbahçe mağlubiyeti sonrası öz eleştiri yapılırken Okan Buruk'un tercihleri de gündem oldu.

Batuhan Karadeniz: "Galatasaray'a ihanet edilmiştir, seni Galatasaray'dan önce tanımazdım"

SkySpor Youtube kanalında Batuhan Karadeniz, Galatasaray - Fenerbahçe derbisiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Karadeniz'in açıklamaları şu şekilde:

"BÜTÜN GALATASARAYLILAR BİLİYOR"

"Tete ile Vinicius'un olmayacağını bütün Galatasaraylılar biliyor, Allah'ını seversen Okan hoca, oyuna alıyorsun, saçma sapan iş. Tete'yi oyuna alma hocam. Binlerce kez söyledik. Tete'nin Galatasaray formasını giymeyi bırak, GS Store'dan forma alma ihtimali sıfır. Yazık, günah."

"NEREDE ICARDI, NEREDE ZIYECH?"

"Ezeli rakibin 10 kişi, futbol oynayamadın! Bana büyük maçta oynayacaksın kardeş! Nerede Icardi, nerede Ziyech? Ferdi Kadıoğlu, adama adım attırmadı. Kaleye gitmeden top oynamanın ne anlamı var? Bir tane isabetli şutun yok."

"GALATASARAY'A İHANET EDİLMİŞTİR"

"Erden Timur, yaptığın doğru iki iş var. Icardi ve Sacha Boey, başka hiçbir cacık yok. Zamanı mı kardeşim? 'Benim Dursun Başkan ile görüşlerim bir olmuyor. Yönetime girmeyeceğim' diyorsun. Haftaya Konya'ya mağlup olunduğu zaman sen mi vereceksin bu şampiyonluğun vebalini? Karagümrük maçının rezalet futbolu ve Fenerbahçe yenilgisi Errden Timur'a yazar. Galatasaray'a ihanet edilmiştir. Erden Timur, Icardi ve Sacha Boey'i kendi paranla mı getirdin? Galatasaray'ın parasıyla getirdin!"

"ERDEN TİMUR YANLIŞ YAPTI"

"İki hafta önce 'Fenerbahçe, Rams Park'a nasıl gelecek?' diyordum ama Erden Timur, sen Fenerbahçe'nin galibiyetinin baş mimarısın. Zamanı değildi. Seni Galatasaray'dan önce tanımazdım ama sen yanlış yaptın. Her şeyin bir zamanı var." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2024, 10:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sercan Er
Sercan Er - 1 ay Önce

100 % haklı
Sezon sonunun konusuydu

Turan türk
Turan türk - 1 ay Önce

skora göre meydan sizin sallayin

Soner
Soner - 1 ay Önce

Batuhan Karadeniz kesinlikle doğru söylüyor arkdaslar Erden bey gelecek yönetimde yokum dediği günden beri takım geri gidiyor icardi erdem beye tskr ediyor bana ilk inanan sensin diye bu futbolcular bu adamın gitmesine kayıtsız kalmaz