Dursun Özbek: "Ali Koç ben buradayım, yüreğin yetiyorsa delikanlılığın varsa şimdi gel, bekliyorum"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Galatasaray derbisi sonrasında çıkardığı olaylar büyük tepki aldı.

Dursun Özbek: "Ali Koç ben buradayım, yüreğin yetiyorsa delikanlılığın varsa şimdi gel, bekliyorum"

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray - Fenerbahçe derbisi sonrasında yaşanan olaylar sonrasında açıklama yaptı.

Özbek'in açıklamaları şu şekilde:

"ALİ KOÇ'UN 40-50 KİŞİYLE GELİP..."

"Ali Koç'un yaptıkları, 40-50 kişiyle buraya gelip burada çalışanları darp etmesi, ağza alınmayacak galiz küfürler etmesi kabul edilebilir değil. Sözde polis koruması altındayız. Maç başladığından bitene kadar, bu seyirci dağılana kadar polis koruması altındayız."

"BU CESARETİ NEREDEN ALIYOR?"

"Bir defa Ali Koç bu cesareti nereden buluyor? Lig başladığından beri 'Hakemleri tartaklayın, tokatlayın. İzmir'de şey yapın, hakemlerin peşine düşün'  diyen bu zat, maç bittikten sonra insanlar dağılmış ve burada sadece 2 görevli kalmış. Belli bir güruhla gelmiş. Maç da yok, maçta da yok Ali Koç. Gelip buraya insanları tartaklama haddini kimden alıyorsun? Kim destekliyor seni?"

"BU PROVOKASYON NİYE?"

"Devlete sesleniyorum, İçişleri Bakanı'na, Emniyet Müdürü'ne sesleniyorum. Polisler nerede? Bizim adamları tutmak suretiyle Ali Bey'in sahaya çıkmasındaki maksat ne? Bu provokasyon niye? Neticede bir maç oynadık. Ne şampiyonluk maçı? Bizim için şampiyon maçı! Bu vandalizmin Türk futbolu açısından kabul edilebilir tarafı yok."

"ALİ KOÇ BURADAYIM, GEL, BEKLİYORUM"

"Ali Bey bak, haber aldım geldim. Ali Koç yüreğin yetiyorsa gel, buradayım, bekliyorum Şu kadar cesaretin varsa gel, şu kadar delikanlılığın varsa gel. Buradayım." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2024, 09:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
GSli akil
GSli akil - 1 ay Önce

Rakip takım yöneticilerinin figüran holiganlardan farkları yoktur.Fanatizmin zirvesinde akil ve mantık dışı eylemler yapmakta bu surette taraftarlarını konsolide ederek yönetimde kalmaya çalışmaktadırlar.Bu tip guruhlardan Türk futboluna yarar gelmeyeceği aşikardır.Parayla ve ayak oyunları ile başarı kazanmayı hedefliyerek,sporun barış,dostluk ve kardeşliğe vesile olduğunu bilmeyecek kadar şuursuz ve izandan yoksundurlar.Olaylarin bu hale gelmesinde GS yonetiminin pasif ve eyyamcı tutumu rol oynamıştır. Adalet ve siyaset kurumu bir an önce bu holiganları sistem dışına almalıdır.Aksi takdirde Türk Futbolunu kara günler beklemektedir.