Ümit Karan: "Galatasaray'da ikisi de futbolcu olamaz, bugüne kadar seni kurtaracak ne yaptılar?"

Galatasaray, Fenerbahçe derbisinden 1-0'lık mağlubiyetle ayrılırken puan farkı 3'e indi.

Ümit Karan: "Galatasaray'da ikisi de futbolcu olamaz, bugüne kadar seni kurtaracak ne yaptılar?"

SkySpor Youtube kanalında Ümit Karan, Galatasaray - Fenerbahçe derbisiyle ilgili yorumlarda bulundu.

Karan'ın açıklamaları şu şekilde:

"GALATASARAY, SEZONUN EN KÖTÜ FUTBOLUNU OYNADI"

"Galatasaray, sezonun en kötü futbolunu en önemli rakibine karşı oynadı hem de 10 kişiye karşı. Böyle bir skor, böyle bir oyun kabul edilebilir değil. Galatasaraylılar bana kızabilir ama bunu hiç kabul edemem. Hiç isabetli şutun yok. Mert Hakan Yandaş, hareketleriyle sizi oyundan düşürdü."

"BUNLARDAN FUTBOLCU OLMAZ"

"Okan hoca, 72 dakika benim gibi maçı izledin, Olmaz hoca lütfen. Sahadaki hangi oyuncudan verim aldın? Tete ile Vinicius'u oyuna alıyorsun. Tete ile Vinicius, bugüne kadar seni kurtaracak ne yapmış? Tete ile Vinicius'dan futbolcu olmaz, olmayacak da ama sen ısrar ediyorsun."

"GALATASARAY'I YENMEK SENİ ŞAMPİYON MU YAPIYOR?"

"Ülkede birçok takımın tek hedefi Galatasaray'ı yenmek! Bunu unutma! Biz Avrupa'da kupalar alalım, sen gel bizi yenmeye uğraş! Biz şampiyon oluyoruz sürekli, senin 10 senedir şampiyonluğun yok! Galatasaray'ı yenmek seni şampiyon mu yapıyor?

"TARİH ÖYLE YAZILMAZ"

"Ne tarihi yazdın sen ya? Ben sana kupa sayısını getireyim istiyorsan sevgili İsmail hocam. 3 kere geldin Fenerbahçe'ye, kaç tane kupan var hocam? Benim senden daha çok şampiyonluğum var ya! Tarih öyle yazılmaz kardeşim!" ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2024, 15:16
YORUM EKLE