Ümit Davala: "Erden Timur havaya katıldı ve futbolcular bunu hisseder ve öyle davranır"

Galatasaray'ın Fenerbahçe karşısında aldığı 1-0'lık mağlubiyet ve oynanan futbol eleştiri alıyor.

Ümit Davala: "Erden Timur havaya katıldı ve futbolcular bunu hisseder ve öyle davranır"

Markaj Youtube kanalında Ümit Davala, Galatasaray - Fenerbahçe derbisini değerlendirdi.

Davala'nın açıklamaları şu şekilde:

"KARŞILIK VEREMEMESİ OLDUKÇA ÜZÜCÜ"

"Galatasaray, 18 maç sonra gol atamadı ve mağlubiyet alarak galibiyet rekoru da bozuldu. Galatasaray'ın yenildiğinde bile çok fazla pozisyona girdiğine şahit olurduk. Bu kez öyle olmadı. Fenerbahçe'nin 10 kişi kalmasını geçtim, özellikle 1-0'dan sonra girdiği pozisyonlara karşılık verememesi de oldukça üzücüydü."

"ÇOK BÜYÜK PROBLEM GÖRMÜYORUM"

"Okan Buruk, farklı bir şeyler deneyebilirdi. Olmadı ama ben yine de çok büyük bir problem görmüyorum. Son hafta Konya'da şampiyon olacaklarını düşünüyorum."

"ERDEN TİMUR DA BU HAVAYA KATILDI"

"Galatasaray camiasında sürekli 'Fark atarız' havası hakimdi. Sanırım Galatasaray Başkanvekili Erden Timur da bu havaya katıldı. Erden Timur, futbol takımından sorumlu 1 numaralı yönetici. Eğer siz böyle düşünürseniz o enerjiyi Galatasaraylı futbolcular da hisseder ve öyle davranır. Neticede bir rehavet gördük. Rakip küçümsenmiş."

"OKAN BURUK ENDİŞELİYDİ"

"Okan Buruk'un endişeli olduğu yüzünden anlaşılıyordu. Futbolda her zaman matematik vardır. Son düdük çalmadan, maçlar oynanmadan hiçbir şey belli olmaz. Bunu çok yaşadık, yaşanmayan şeyler de yaşanabilir. Çünkü futbol bu yüzden futboldur." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2024, 09:19
YORUM EKLE