Rasim Ozan Kütahyalı: "Fenerbahçeliler'in içerisine girdi, Galatasaray'da çok büyük cesaret gösterdi, tebrik ediyorum"

Galatasaray - Fenerbahçe derbisi başından sonuna kadar olaylı bir şekilde geçti.

Rasim Ozan Kütahyalı: "Fenerbahçeliler'in içerisine girdi, Galatasaray'da çok büyük cesaret gösterdi, tebrik ediyorum"

Beyaz TV yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Galatasaray - Fenerbahçe derbisiyle ilgili yorumlar yaptı.

Kütahyalı'nın açıklamaları şu şekilde:

"MERT HAKAN, SAHAYI KARIŞTIRMAK İÇİN GÖREVLENDİRİLMİŞ"

"Mert Hakan Yandaş yukarıya oynuyor, güçlüye oynuyor. Popülist açıklamalarda bulunup insanların sinir uçlarıyla oynuyor. Tamamen sahayı karıştırmak için görevlendirilmiş ve gerekeni yaptı."

"OKAN BURUK, KORKAK FUTBOL OYNATTI"

"Maçın birinci dakikasından son dakikasına kadar Fenerbahçe galibiyeti hak etti. Çünkü Okan Buruk korkak futbol oynattı."

"NEREDEYDİNİZ KARDEŞİM?"

"Galatasaray Stat Müdürü, tek başına kaldı, herkesin içerisine girdi. Çok büyük cesaret gösterdi. Kendisini tebrik ediyorum. Galatasaray yönetimi ise sınıfta kalmıştır. Sayın Dursun Özbek, Erden Timur ve Metin Öztürk, Ali Koç takımını alıp soyunma tünelinden sahaya soktuğu zaman siz neredeydiniz kardeşim?"

"MİSLİYLE KARŞILIK VERECEKLER"

"Önümüzdeki hafta Galatasaray cephesi, kortejle Kadıköy'den geçecek, görürsünüz. Onlara misliyle karşılık verecekler." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2024, 10:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakkı Dadaş
Hakkı Dadaş - 4 hafta Önce

Şanpiyon olamayacaklarını bildoği halde seyirciyi tahrik etti Mert hakan yaptı yapacağını yazıklar olsun

Akif yılmaz
Akif yılmaz - 4 hafta Önce

Gslıyım bir taraftar olarak şampiyonluğun benim için bir anlamı yok feneri yenin . Okan lâ bu işler olmaz Avrupa'da hiç birşey yapamadı korkak hoca...
Lan 6 puan öndesin niye korkuyorsun 1 puan için oynuyorsun takım resmen ezik kaldı utanç verici ligde demekki en güçlü Gs değil fb dir bunu gördüm parayı düşüneceğinize feneri yenin konyaspor fenerin önüne taş koydu puan farkı oldu şimdi gidip konya'dan şampiyon dönmek istiyorsunuz.. Düşen bir takıma vurmaya gidiyorsunuz Gslı olarak konya düşmesin diye dua ediyorum

B.cosan
B.cosan - 4 hafta Önce

Cidden buna yorummu actininiz

İdris bal
İdris bal - 4 hafta Önce

Aynanın arkası öyle değil,Aziz Yıldırım'a neşter vurdu GS.asil olayı başkan olacağım diye Aziz Yıldırım yaptı...biz FB.ile problemiz yoktu,son haftalardaki Aziz Yıldırımın açıklamaları bardağı taşıran oldu..ne oldu gs.fb.ödül verdi..Ali Koç hayatında bu kadar sevinmemiştir
Ali Koç başkan olarak yerini garantiledi..GS.futbolcularına teşekkür etmesini bekliyorum..bu fırsatı GS.herkese vermez..