Ümit Özat: "Galatasaray'a 1 yıldız verdiler, korktuğum şey yaşanacak gibi"

Galatasaray, Fenerbahçe'nin puan kaybettiği haftada ipleri tamamen eline aldı.

Ümit Özat: "Galatasaray'a 1 yıldız verdiler, korktuğum şey yaşanacak gibi"

Futbol yorumcusu Ümit Özat, Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili yorumlarda bulundu.

Özat'ın açıklamaları şu şekilde:

"KORKTUĞUM ŞEY YAŞANACAK GİBİ"

"Fenerbahçe'yi yönetenlere sesleniyorum, artık Galatasaray'a rakip olamıyorsunuz. Ne kupalarda ne derbilerde hiçbir üstünlüğünüz yok. Defalarca söyledim. Korktuğum şey yaşanacak gibi. Galiba Galatasaray'ın 14 yıl şampiyon olamama rekorunu kıracağız. Hep 'Kendi evladımız' dediniz. Aykut Kocaman ve İsmail Kartal'ın verdiği şampiyonluklarla neredeyse rakibine 1 yıldız verdiler."

"SEN SACHA BOEY OLAMAZSIN"

"Bu takımın yıldızı eğer Ferdi Kadıoğlu ise vay Fenerbahçe'nin haline. Madem yıldızsan kendini orta sahaya koy, seni daha fazla ön planda görelim. Sen Sacha Boey olamazsın. Bir iki çalım yapıyorsun diye burnunuz havalarda gezmesin. Sacha Boey'e bak, adam ne kadar çalıştı, ne kadar güçlendi. O yüzden Bayern Münih'e gitti, sen gidemedin."

"ASLA MERTENS OLAMAZLAR"

"Ne Szyamanski ne de Tadic asla Dries Mertens olamazlar. Sezon başından beri söylediğimde beni düşman bellediniz. Bir tanesi 15 maçtır gol atamıyor, diğeri penaltı kullanamıyor. Dries Mertens daha dominant bir futbolcu. Tüm özelliklerinden biraz biraz var. Adam, 10 numara olmasına rağmen stopere basıyor ya." ifadelerini kullandı.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2024, 08:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem Sarıöz
Muharrem Sarıöz - 1 ay Önce

Doğruyu söyledi diye şimdi fb taraftarının hoşuna gitmeyecek...