"Galatasaray 21 milyon Euro istedi, transfer iptal oldu"

Galatasaray'ın Danimarkalı stoperi Victor Nelsson'un geçen yaz Tottenham'a transferinin gündeme geldiği ancak anlaşmanın son anda gerçekleşmediği ileri sürüldü.

"Galatasaray 21 milyon Euro istedi, transfer iptal oldu"

Premier Lig ekibi Tottenham'ın geçtiğimiz yaz boyunca gündeminde yer alan Galatasaray'ın stoperi Victor Nelsson'un İngiliz kulübüne transferinin neden gerçekleşmediği belli oldu.

İMZA ATMA YOLUNDAYDI

İngiliz spor sitesi Team Talk'un haberine göre; Nelsson geçtiğimiz yaz Kuzey Londra takımına imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyordu.

POSTECOGLOU İSTEMİŞTİ

Defans hattı için kapsamlı bir araştırma yapan Tottenham'da, teknik direktör Ange Postecoglou Danimarkalı stoperin alınmasını istedi.

21 MİLYON EURO ENGEL OLDU

Ancak Galatasaray'ın Victor Nelsson'un bonservisi için 21 milyon sterlin talep etmesi ve Premier Lig kulübünün bu fiyat konusunda tereddüt etmesi transferin gerçekleşmemesine neden oldu.

OCAK AYINDA KARAR DEĞİLTİRİLDİ

Haberde, Tottenham için Nelsson defterinin Ocak ayında da açılmasının beklendiği ancak Postecoglou'nun bu kez Genoa'da Radu Dragusin'i tercih ettiği belirtildi.

Kaynak: habersarikirmizi.com

HABER SARI KIRMIZI uygulamamızı telefonunuza ücretsiz indirin, transfer haberlerini anında öğrenin. İndirmek için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2024, 02:50
YORUM EKLE